حلول ماه ربیع الاول
1390/04/12 11:24:28
سرویس سیاسی
حجازی:

فرهنگ انقلاب اسلامی مانند رودخانه در قلب کشورهای عربی نفوذ کرد

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی با حضور در جمع اهالی و نمازگزاران محله خضر همدان گفت: فرهنگ انقلاب اسلامی ایران مانند رودخانه‌ای جاری است که در قلب کشورهای عربی نفوذ پیدا کرده است.
فرهنگ انقلاب اسلامی مانند رودخانه در قلب کشورهای عربی نفوذ کرد نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی با حضور در جمع اهالی و نمازگزاران محله خضر همدان گفت: فرهنگ انقلاب اسلامی ایران مانند رودخانه‌ای جاری است که در قلب کشورهای عربی نفوذ پیدا کرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/4123.jpg فرهنگ,انقلاب,اسلامی,مانند,رودخانه,در,قلب,کشورهای,عربی,نفوذ,کرد Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت(www.icana.ir)،  سید"محمد کاظم حجازی" در گفت وگو با نشریه "هگمتانه"، رئیس مجمع نمایندگان استان در این جلسه با اشاره به توطئه‌هایی که از آغاز شکل‌گیری انقلاب اسلامی، علیه نظام جمهوری اسلامی ایران رخ داده است، اظهار کرد: ایران اسلامی امروز در هجمه شدید استکبار جهانی قرار گرفته است. استکبار جهانی و در رأس آن آمریکای جنایتکار از هیچ‌گونه اقدامی برای لطمه زدن به این نظام تاکنون غفلت نکرده است.

نماینده مردم همدان ادامه داد: استکبار جهانی با انجام توطئه‌ها و دسیسه‌های گوناگون در پی براندازی اصل و ریشه نظامی که از دل مساجد سر بلند کرده، بوده است.

حجازی با اشاره به حوادث ششم و هفتم تیر و توطئه علیه رهبری معزز انقلاب اظهار داشت: لطف و عنایت پروردگار بود که شامل حال ملت ایران گردید و حضرت آیت‌الله خامنه‌ای را برای ادامه راه امام(ره) و این نظام حفظ نمود.

 

 شهادت  بهشتی ضربه بزرگی برای انقلاب بود

رئیس مجمع نمایندگان استان در ادامه با اشاره به شهادت آیت‌الله بهشتی و 72 تن از یاران وفادار انقلاب، این ترور را ضربه بزرگی به انقلاب ایران خواند.

 وی گفت: در حادثه هفت‌تیر نیز 72 تن از صحابه امام(ره) و در رأس آنها شهید بهشتی که به‌عنوان معمار حرکت‌های پیچیده انقلاب شناخته می‌شد با توطئه منافقین به شهادت رسیدند و این خود می‌توانست بزرگ‌ترین ضربه برای براندازی نظام در آن زمان محسوب گردد، اما اینگونه نشد.

رئیس مجمع نمایندگان استان با اشاره به پیشرفت‌های ایران اسلامی به رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در بعد از انقلاب اظهار داشت: دشمنان ما اکنون می‌دانند که به واسطه رهبری رهبر معزز انقلاب توانسته‌ایم بیش از گذشته در عمق کشورهای جهان جایگاه خود را پیدا نماییم و بر خلاف تصور استکبار که می‌پنداشتند با تصرف کشورهای حوزه خلیج‌فارس می‌توانند جای خالی ایران را برای اهداف خود پر نمایند، شاهد آن هستیم که فرهنگ این انقلاب مانند رودخانه‌ای جاری توانسته است در کشورهای عربی نفوذ پیدا نمایند و موج بیداری اسلامی را در منطقه ایجاد کند.

 

بیکاری از مهم‌ترین معضلات فعلی کشور است

حجازی با اشاره به جوانان توانمند کشور، خواستار تسریع در اشتغال‌زایی برای جوانان شد.

نماینده مردم همدان در ادامه این نشست با اشاره به تلاش امروز جوانان در عرصه‌های مختلف علمی آن را همانند دلاور مردی‌های جوانانی دانست که به فرمان ولی‌فقیه خود در جبهه‌های حق علیه باطل حضور پیدا کردند.

حجازی گفت: همان تفکر و منشی که در جوانان دوران دفاع مقدس و بر مبنای اطاعت از امر ولی‌فقیه موجود بود، امروز ما شاهد بروز و ظهور این تفکر در جوانان امروز هستیم.

عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به مشکلات و معضلات موجود در حاشیه شهر همدان، با بازگو نمودن اقداماتی که در 3 سال اخیر در این مناطق صورت گرفته است گفت: بزرگ‌ترین معضل موجود در این مناطق معضل اشتغال و نبود کار برای جوانان است.

این عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در جلساتی که در هفته‌های اخیر در همین زمینه برگزار گردید، مصوب شد مبلغی به‌منظور بررسی نحوه اشتغال در این مناطق اختصاص یابد که با اجرایی شدن آن شاهد برطرف شدن بسیاری از معضلات خواهیم بود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet