ایام محرم 1398
1390/04/11 17:11:56
سرویس دیگر رسانه‌ها_
اکرمی:‏

احمدی‌نژاد خوشش بیاید یا نیاید قوه قضائیه و دستگاه‌های اطلاعاتی با متخلفان برخورد می‌کند

چه آقای احمدی‌نژاد خوشش بیاید و چه خوشش نیاد قوه قضائیه و دستگاه اطلاعاتی بر حسب وظایف‌شان متخلفان را دستگیر و با ‏آنها برخورد می کنند/ مجلس در پرسیدن سوال از رییس‌جمهور تاکید دارد . کسی امضایش را پس نگرفته است‎.‎
احمدی‌نژاد خوشش بیاید یا نیاید قوه قضائیه و دستگاه‌های اطلاعاتی با متخلفان برخورد می‌کند چه آقای احمدی‌نژاد خوشش بیاید و چه خوشش نیاد قوه قضائیه و دستگاه اطلاعاتی بر حسب وظایف‌شان متخلفان را دستگیر و با ‏آنها برخورد می کنند/ مجلس در پرسیدن سوال از رییس‌جمهور تاکید دارد . کسی امضایش را پس نگرفته است‎.‎ https://cdn.icana.ir/d/019/2743.jpg احمدی‌نژاد,خوشش,بیاید,یا,نیاید,قوه,قضائیه,و,دستگاه‌های,اطلاعاتی,با,متخلفان,برخورد,می‌کند Icana

سید رضا اکرمی گفت: از دولت و شخص آقای رییس‌جمهور انتظار داریم به گونه‌ای اظهار نظر کنند که موجب اختلاف و یا دلخوری مسئولان، نهاد و یا قوا نشود.

نماینده تهران در گفت و گو با ایلنا یادآور شد: همان طور که ما از دولت توقع داریم به قانون احترام بگذارد و قانون را اجرا کند بنابراین مجلس، قوا و سایر نهادها نیز باید قانون را رعایت کنند.

وی ادامه داد: در این راستا باید با افرادی که از قانون تخلف می‌کنند برخورد کرد. دستگاه اطلاعاتی و قضایی مسئولیت دارد که متخلفان را شناسایی و آنها را دستگیر کنند.

وی افزود: فرد متخلف هر کجا که باشد چه در کابینه و چه در غیر کابینه، قانون با وی یکسان برخورد خواهد کرد. بنابراین آقای احمدی‌نژاد نباید از اینکه فرد متخلفی را در دولتش دستگیر کنند ناراحت باشد بلکه باید از قوه قضائیه و دستگاه اطلاعاتی کشور به خاطر اقدامشان متشکر هم باشند.

این عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با تاکید بر اینکه توقع ما از دولت اجرای قانون به صورت کامل است، اذعان داشت: قوه قضائیه وقتی شکایتی از مسئولی می‌شود باید به آن رسیدگی کند و بر طبق قانون آن را اجرا کند و اگر چنین نکند جای تعجب دارد.

اکرمی گفت: بنابراین چه آقای احمدی‌نژاد خوشش بیاید و چه خوشش نیاید قوه قضائیه و دستگاه اطلاعاتی بر حسب وظایف‌شان متخلفان را دستگیر و با آنها برخورد خواهند کرد.

وی در ادامه به طرح سوال از رییس‌جمهور و تاثیر این حرکت بر اظهار نظر اخیر وی اشاره کرد و گفت: مجلس در پرسیدن سوال از رییس‌جمهور تاکید دارد و تا جایی هم که من می دانم کسی امضایش را پس نگرفته است و فقط برخی قصد جو سازی دارند. شاید اگر این جوسازی‌ها نمی‌شد، دولت نیز کمی با دقت‌تر عمل می‌کرد.

یکی از اعضای هیات رئیسه هم در گفت و گو با ایلنا اظهار نظرهای اخیر دولت را بی ارتباط با مجلس عنوان کرد و گفت: اظهارات آقای احمدی‌نژاد هیچ ارتباطی با مجلس نداشت و در حقیقت نوعی شاخ و شانه کشیدن برای قوه قضائیه و شاید هم دستگاه اطلاعاتی بود.

این نماینده که نخواست نامش فاش شود ،گفت: به اعتقاد من پشت صحنه این اظهار نظر چیز دیگری بود که بی‌ارتباط با اتفاقات دو ماه گذشته پیرامون آقای مصلحی، وزیر اطلاعات نیست.

وی افزود: احمدی‌نژاد معمولا به ندرت از مجلس تعریف می‌کرد اما این بار بر خلاف همیشه به نوعی در لفافه از مجلس تشکر کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet