ایام محرم 1398
1390/04/12 11:48:33
سرویس استان ها
گروسی، ظرفیت‌های تولید قارچ در حوزه انتخابیه خود را تشریح کرد

شهریار؛ مرکز تولید قارچ ایران

نماینده شهریار در مجلس، این شهرستان ر ا قطب تولید قارچ در کشور خواند و گفت: شهریار به دلیل شرایط مناسب آب و هوایی، ظرفیت بالایی برای تولید قارچ دارد.
شهریار؛ مرکز تولید قارچ ایران نماینده شهریار در مجلس، این شهرستان ر ا قطب تولید قارچ در کشور خواند و گفت: شهریار به دلیل شرایط مناسب آب و هوایی، ظرفیت بالایی برای تولید قارچ دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/8320.jpg شهریار؛,مرکز,تولید,قارچ,ایران Icana

"حسین گروسی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) گفت: بسیاری از محصولات قارچ شهرستان شهریار به کشورهای اروپایی صادر می شود، از این رو شهرستان شهریاربه دلیل داشتن شرایط آب هوای مناسب برای پرورش قارچ می‌تواند روز به روز در این عرصه پیشرفت کند.

نماینده مردم شهریار در مجلس شورای اسلامی افزود: مجموعه جدیدی با ظرفیت تولید 50 هزار تن قارچ از سوی بخش خصوصی در شهرستان شهریار ساخته شده است.

وی ادامه داد: شهریار قارچ مصرفی بسیاری از استان‌های کشور را تولید می کند، ولی میزان صادرات این محصول در فصل‌های مختلف متفاوت است.

گروسی افزود: قارچ خوراکی ماده غذایی سالم و سرشار از پروتئین است و  خوراک مطبوع  بسیاری از مردم جهان به شمار می آید.

عضو کمیسون صنایع و معادن مجلس یادآور شد: شهرستان شهریار با مساحت 320 کیلومترمربع یکی از 12 شهرستان استان تهران است؛ این شهرستان در غرب استان تهران واقع شده است که از غرب با شهرستان کرج از توابع استان البرز و شهرستان ملارد و از شمال با شهرستان‌های قدس و تهران و از سمت جنوب با شهرستان رباط‌کریم در ارتباط است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet