هدر اصلی
1390/04/13 12:14:39
سرویس اجتماعی
شعبانی:

مقابله با مواد مخدر از نقاط مرزی پیگیری شود

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: مقابله با مواد مخدر باید از نقاط مرزی و به صورت ویژه مورد پیگیری قرار گیرد.
مقابله با مواد مخدر از نقاط مرزی پیگیری شود نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: مقابله با مواد مخدر باید از نقاط مرزی و به صورت ویژه مورد پیگیری قرار گیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/7095.jpg مقابله,با,مواد,مخدر,از,نقاط,مرزی,پیگیری,شود Icana

"محمدرضا شعبانی" در گفت‌و‌گو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)  گفت: با توجه به اینکه آمار کشفیات مواد مخدر صنعتی در کشور از روند رو به تزایدی در سال های اخیر برخوردار بوده، ضرورت دارد مسئولان  برای مقابله با مواد مخدر به صورت ریشه ای برخورد شود.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس یادآورشد: مبارزه با مواد مخدر نباید تنها محدود به مرزهای شرقی کشور شود بلکه ضرورت دارد در قالب برنامه آموزشی از رسانه ملی و کتب درسی از سنین پایین به صورت کارشناسی شده و روانشناسانه این موضوع تبیین شود.

شعبانی خاطرنشان کرد: ستاد مبارزه با مواد مخدر ضرورت دارد در قالب برنامه ای مشخص بیان کند برای آگاهی نسل جوان درباره تبعات مواد مخدر در 5سال اخیر چه اقداماتی انجام داده است.  

عضوکمیسیون آموزش وتحقیقات مجلس یادآورشد: اگر کارهای آموزشی و تربیتی دقیق و منسجم در جهت مقابله با مواد مخدر در کشور صورت می گرفت سوداگران مواد مخدراین چنین جسارت نمی کردند دست به فعالیت های مخرب و مرگزا در جهت فلج کردن نسل جوان ایران اسلامی بزنند.

وی تصریح کرد: یکی از راه های مقابله با پدیده  زشت مواد مخدر بهره گیری از تجارب کشورهایی است که دستاوردهای مثبتی در این خصوص داشته اند، موضوعی که امیدواریم از چشم  مسئولان ستاد مبارزه با مواد مخدر مغفول نمانده باشد. 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet