ایام محرم 1398
1390/04/11 18:08:18
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده اهواز:‏

مشایی اختیارات بیشتری از معاون اول دارد‏‎ ‎

مجلس و دولت باید در تعامل با هم باشند و اگر ایرادی در کار هست، روسای قوا می توانند در نشست های مشترک و در پشت ‏درهای بسته آن را حل کنند، نه اینکه اختلافات آشکار شود‏‎.‎
مشایی اختیارات بیشتری از معاون اول دارد‏‎ ‎ مجلس و دولت باید در تعامل با هم باشند و اگر ایرادی در کار هست، روسای قوا می توانند در نشست های مشترک و در پشت ‏درهای بسته آن را حل کنند، نه اینکه اختلافات آشکار شود‏‎.‎ https://cdn.icana.ir/d/019/1584.jpg مشایی,اختیارات,بیشتری,از,معاون,اول,دارد‏‎,‎ Icana

نماینده اهواز گفت: استقبال نکردن نمایندگان از آقای احمدی نژاد به نوعی نتیجه نامه نگاری ها و نوع رفتاری بود که با نمایندگان مجلس صورت گرفته است؛ نامه ای که برای معرفی وزیر ورزش نوشته شده بود، ادبیات جدیدی داشت و این حرکت به نوعی پاسخ آن نامه بود.

سید شریف حسینی در گفت وگو با تابناک با بیان اینکه مجلس و دولت باید در تعامل با هم باشند، گفت: اگر ایرادی در کار هست، روسای قوا می توانند در نشست های مشترک و در پشت درهای بسته آن را حل کنند، نه اینکه اختلافات آشکار شود.

وی اظهار داشت: در نظام جمهوری اسلامی ثابت شده، کسی که در راه ولایت و رهبری حرکت نکند، خسارت بزرگی خواهد دید. آقای احمدی نژاد بارها اعلام کرده اند که در مسیر ولایت هستند، ولی عملا باید برخی اطرافیان خود را اصلاح کند و جایگاه آنها را تغییر دهد.

سخنان رهبری درباره آقای مشایی کاملا مشخص و انتظار این بود که از وی استفاده کمتری شود، ولی آقای مشایی همه کاره دولت شده و حتی اختیاراتی بیشتر از معاون اول دارد.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با توجه به تأکید رهبر انقلاب باید با دولت همکاری شود و راه را برای خدمت به مردم هموار کرد. مجلس و نمایندگان در کنار دولت هستند و تلاش می کنیم، هر آنچه در توان داریم، در راه خدمت به مردم انجام دهیم. دولت نهم و دهم تا جایی که توانسته کار کرده و اگر از حاشیه ها کم کند دولت موفقی خواهد بود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet