ایام محرم 1398
1390/04/11 19:07:51
سرویس استان ها
عضو مجمع نمایندگان خراسان رضوی خبر داد:

نشست مجمع نمایندگان خراسان رضوی با مدیران بخش صنعتی و تولیدی

نماینده مردم سرخس و فریمان در مجلس از برگزاری نشست مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی در روز چهارشنبه-۱۵ تیرماه- با حضور نمایندگان متقاضی بخش‌های صنعتی و تولیدی کشور خبر داد.
نشست مجمع نمایندگان خراسان رضوی با مدیران بخش صنعتی و تولیدی نماینده مردم سرخس و فریمان در مجلس از برگزاری نشست مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی در روز چهارشنبه-15 تیرماه- با حضور نمایندگان متقاضی بخش‌های صنعتی و تولیدی کشور خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/3503.jpg نشست,مجمع,نمایندگان,خراسان,رضوی,با,مدیران,بخش,صنعتی,و,تولیدی Icana

"سیدحسین حسینی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) گفت: طبق روال همیشه مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی این هفته چهارشنبه با دستور کار بررسی وضعیت سازمان‌ها و بخش‌هایی که در استان با مشکل مواجه هستند، تشکیل جلسه می‌دهد.

نماینده مردم سرخس، فریمان و احمدآباد در مجلس شورای اسلامی، تأکید کرد: مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی در هفته‌هایی که مجلس تعطیل باشد هر چهارشنبه تشکیل جلسه می‌دهد.

وی افزود: طی روزهای تعطیل مجلس، مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی با سازمان‌ها و اداره کل‌های استان جلساتی خواهند داشت و به بیان نقطه نظرات یکدیگر می‌پردازند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس از برگزاری نشست مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی در  روز چهارشنبه -15 تیرماه- با حضور نمایندگان متقاضی بخش‌های صنعتی و تولیدی کشور خبر داد.

مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی در ایام تقسیمات بودجه استانی کشور جلسات زیادی را برای افزایش بودجه استان برگزار کرد و مسئول پیگیری افزایش بودجه خراسان رضوی نیز "سید حسین حسینی" بود که طبق گفته وی مقرر شده بودجه‌های متمرکز کشور از سوی وزارتخانه‌ها به استان تعلق بگیرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet