ایام محرم 1398
1390/04/12 09:48:10
سرویس سیاسی

سناتور آمریکایی: بهترین راه همکاری با بشار اسد است

یکی از اعضای مجلس سنا آمریکا در سفر خود به سوریه و لبنان اعلام کرد که بهترین راه در شرایط فعلی سوریه، همکاری مخالفان با بشار اسد است.
سناتور آمریکایی: بهترین راه همکاری با بشار اسد است یکی از اعضای مجلس سنا آمریکا در سفر خود به سوریه و لبنان اعلام کرد که بهترین راه در شرایط فعلی سوریه، همکاری مخالفان با بشار اسد است. https://cdn.icana.ir/d/019/6093.jpg سناتور,آمریکایی:,بهترین,راه,همکاری,با,بشار,اسد,است Icana

به گزارش خانه ملت (www.icana.ir) به نقل از روزنامه الخلیج چاپ ابوظبی، " دنیس کاسینچ " عضو مجلس سنا آمریکا که هم اکنون در لبنان به سر می برد اعلام کرد: اکثریت مخالفان در سوریه خواهان همکاری با " بشار اسد " رئیس جمهور سوریه برای اجرای اصلاحات هستند.
این سناتور آمریکایی اضافه کرد: بشار اسد آماده توافق با مخالفان برای برقراری آزادی و پیشرفت در سوریه است.
وی هشدار داد: در صورتی که اسد سقوط کند جنگ داخلی در سوریه به وجود می آید و سوریه وارد شرایطی می شود که امنیت کل منطقه را تحت تاثیر می گذارد. بهترین راه، همکاری با رئیس جمهور سوریه برای اجرای اصلاحات است.
این سناتور آمریکایی قبل از سفر به لبنان، به دمشق سفر کرده و با بشار اسد ملاقات داشت.
وی در اظهاراتی بعد از دیدار با اسد و مخالفان درسوریه اعلام کرد: ملت سوریه اسد را دوست دارند و خواهان همکاری با وی هستند.
سوریه از سه ماه و نیم پیش تا کنون شاهد ناآرامی هایی است که دولت آنها را به افراد هرج و مرج طلب و مسلح نسبت می دهد. اسد بعد این ناآرامی ها وعده اجرای اصلاحات در کشور را داد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet