خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1390/04/12 10:50:12
سرویس سیاسی

اظهارات رئیس پارلمان بحرین درباره گفت وگوی ملی

رئیس فراکسیون مستعفی وفاق بحرین دلیل شرکت در گفتگوی ملی را جلوگیری از متهم شدن به خط گیری از خارج از این کشور اعلام کرد.
اظهارات رئیس پارلمان بحرین درباره گفت وگوی ملی رئیس فراکسیون مستعفی وفاق بحرین دلیل شرکت در گفتگوی ملی را جلوگیری از متهم شدن به خط گیری از خارج از این کشور اعلام کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/445.jpg اظهارات,رئیس,پارلمان,بحرین,درباره,گفت,وگوی,ملی Icana

به گزارش خانه ملت(www.icana.ir) به نقل ازشبکه الجزیره، " خلیفه الظهرانی " رئیس مجلس نمایندگان بحرین در جلسه افتتاحیه گفتگوی ملی در روز گذشته (شنبه) اظهار داشت: همه مراحل گفتگو با شفافیت کامل اجرا می شود.
وی اضافه کرد: نزدیکی دیدگاه های شرکت کنندگان در گفتگو می تواند به اجرای فوری اصلاحات کمک بسیاری کند. گفتگو فرصتی تاریخی پیش روی ملت بحرین است و باد به درستی از آن استفاده کرد.
" عیسی عبدالرحمن " سخنگوی کمیته گفتگوی ملی اعلام کرد در جلسات گفتگو، اختیارات پارلمان، تشکیل دولت منتخب از سوی مردم و نظام انتخاباتی بررسی می شوند.
" عبدالجلیل خلیل " رئیس فراکسیون مستعفی وفاق نیز با حضور درافتتاحیه گفتگوی ملی اظهار داشت: در گفتگوی ملی شرکت کردیم تا برچسب خط گرفتن از خارج به ما زده نشود.
بحرین بعد از چند ماه اعتراضات گسترده مردمی برای رفع تبعیض میان شیعیان و اهل تسنن شاهد آغاز گفتگوی ملی است که به دستور " عیسی بن حمد آل خلیفه " پادشاه بحرین و به ریاست رئیس مجلس نمایندگان اجرا می شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet