اربعین حسینی
1390/04/12 12:04:57
سرویس اقتصادی
صادق، با انتقاد از روند آهسته اجرای طرح‌های عمرانی شهرستان‌ها:

مصوبه‌های سفرهای استانی فراموش نشوند

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، با بیان این که بیش از نیمی از اعتبار پروژه‌های عمرانی مصوب در سفرهای استانی هیئت دولت، پرداخت نشده است، گفت: مردم از روند بسیار آهسته اجرای پروژه‌های استانی خسته شده‌اند و دیگر امیدی به وعده‌های خوش مسئولان دولتی ندارند.
مصوبه‌های سفرهای استانی فراموش نشوند عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، با بیان این که بیش از نیمی از اعتبار پروژه‌های عمرانی مصوب در سفرهای استانی هیئت دولت، پرداخت نشده است، گفت: مردم از روند بسیار آهسته اجرای پروژه‌های استانی خسته شده‌اند و دیگر امیدی به وعده‌های خوش مسئولان دولتی ندارند. https://cdn.icana.ir/d/019/6630.jpg مصوبه‌های,سفرهای,استانی,فراموش,نشوند Icana

"سیدمهدی صادق" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) گفت: معطل ماندن پروژه‌های زیربنایی شهرستان‌ها به علت افزایش سالانه نرخ تورم، هزینه ساخت این پروژه ها را بیشتر می‌کند.

نماینده مردم آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: گذشت زمان و افزایش سالانه هزینه‌های ساخت پروژه‌های عمرانی، هر روز از امید مردم به اجرای مصوبه‌های استانی، می‌کاهد.

وی گفت: پروژه‌های عمرانی شامل دو گونه هستند؛ دسته اول پروژه‌های کوچک با اعتبارهای خرد و دسته دوم پروژه‌های زیربنایی و کلان با رقم های اعتباری بالا.

 

50 درصد پروژه‌های کلان استانی اجرایی نشده است

صادق تصریح کرد: افزون بر 80 درصد از پروژه‌های کوچک مصوب در سفرهای استانی، یا در دست ساخت هستند و یا به بهره‌برداری نرسیده‌اند، اما این عدد درباره پروژه‌های زیر بنایی، به کمتر از 50 درصد می‌رسد و این در حالی است که در بعضی از موارد زمان تصویب پروژه به آغاز دور اول سفرهای استانی، برمی‌گردد.

 

مردم از اجرا نشدن مصوبه‌های استانی ناراضی هستند

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان این که مردم خبر پروژه‌های بزرگ و زیربنایی دولت را بیشتر دنبال می‌کنند، یادآور شد: عدم اجرای این مصوبه‌ها، نارضایتی مردم را از عملکرد دستگاه‌های دولتی به همراه داشته است. 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet