ایام محرم 1398
1390/04/12 18:01:00
سرویس اجتماعی
اکرمی:

آثار طرح امنیت اجتماعی با فراهم شدن امکان اشتغال و ازدواج ماندگار می‌شود

عضو فراکسیون روحانیون مجلس تاکید کرد: برای ماندگاری آثار طرح امنیت اجتماعی در جامعه باید زمینه اشتغال و ازدواج جوانان را که عدم تحقق آن منجر به بسیاری از معضلات مثل اعتیاد، دزدی و فحشا می‌شود، فراهم کرد.
آثار طرح امنیت اجتماعی با فراهم شدن امکان اشتغال و ازدواج ماندگار می‌شود عضو فراکسیون روحانیون مجلس تاکید کرد: برای ماندگاری آثار طرح امنیت اجتماعی در جامعه باید زمینه اشتغال و ازدواج جوانان را که عدم تحقق آن منجر به بسیاری از معضلات مثل اعتیاد، دزدی و فحشا می‌شود، فراهم کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/4847.jpg آثار,طرح,امنیت,اجتماعی,با,فراهم,شدن,امکان,اشتغال,و,ازدواج,ماندگار,می‌شود Icana

"رضا اکرمی" درگفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) درباره اجرای طرح امنیت اجتماعی درکشور با تاکید بر اینکه این طرح در تمام طول سال انجام می‌شود، گفت: گاهی به خاطر برخی ضرورت‌ها و به خاطرفصل تابستان و تعطیلی مدارس و دانشگاه‌ها و شلوغ شدن خیابان‌ها این طرح پررنگ‌تر می‌شود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس اظهار داشت: اگر می‌خواهیم نتایج موثر و ماندگارتری از طرح امنیت اجتماعی حاصل شود باید مسئولان با اراده و عزم جدی‌تری نسبت به موضوعاتی که امنیت و سلامت جامعه را به خطر می‌اندازد واکنش نشان دهند.

وی تصریح کرد: آگاهی و حساسیت نسبت به مسائلی مثل اعتیاد، بد حجابی، بی‌کاری و ازدواج  که می‌تواند منجر به معضلات و ناهنجاری‌های اجتماعی شود، باید ازخانواده‌ها شروع شود تا به مرحله دانشگاه برسد.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس ادامه داد: دولت موظف است زمینه اشتغال و ازدواج جوانان را که عدم تحقق آن منجر به بسیاری از معضلات مثل اعتیاد، دزدی و فحشا می‌شود فراهم کند تا بدین‌گونه سلامت و امنیت جامعه را فراهم کرده باشد، والا اجرای این طرح‌ها نمی‌تواند امنیت اجتماعی ایجاد کند.

اکرمی تصریح کرد: اگر اجرای این طرح‌ها نبود به طورقطع جامعه در تهدید بیشتری قرار می‌گرفت و ناهنجاری و اعتیاد  و فساد بیشتر بود؛ اما برای ماندگاری آثار آن باید زمینه‌های بروز ناهنجاری‌ها را از بین برد.

وی گفت:نظام برای ایجاد امنیت و آرامش در جامعه تلاش می کند اما اجازه ندهد که مسائل داخلی کشور و امنیت جامعه دستخوش تحولات منطقه و تلاشی ایران برای ایجاد ثبات در منطقه شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet