روز مجلس
1390/04/12 11:05:17
سرویس دیگر رسانه‌ها_
محمدتقی رهبر:

طرح نظارت بر نمایندگان ان‌شاءالله بعد از تعطیلات مجلس نهایی می‌شود

محمدتقی رهبر آخرین وضعیت طرحی ‌که بیش از یک‌سال از تهیه آن می‌گذرد‌ را تشریح کرد و گفت که این طرح ان‌شاءالله بعد از تعطیلات نهایی می‌شود.
طرح نظارت بر نمایندگان ان‌شاءالله بعد از تعطیلات مجلس نهایی می‌شود محمدتقی رهبر آخرین وضعیت طرحی ‌که بیش از یک‌سال از تهیه آن می‌گذرد‌ را تشریح کرد و گفت که این طرح ان‌شاءالله بعد از تعطیلات نهایی می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/4445.jpg طرح,نظارت,بر,نمایندگان,ان‌شاءالله,بعد,از,تعطیلات,مجلس,نهایی,می‌شود Icana

محمد‌تقی رهبر نماینده مردم اصفهان و رئیس‌ کمیسیون ویژه طرح نظارت مجلس بر نمایندگان در گفت‌وگو با فارس، درباره آخرین وضعیت طرح نظارت بر نمایندگان، اظهار داشت: این طرح در حال بررسی در کمیسیون است و طبق روال کارش انجام می‌شود.

وی افزود: ان‌شاءالله بعد از تعطیلات، کمیسیون ویژه جلسه‌ای با علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی درباره طرح نظارت خواهد داشت تا طرح نظارت با حضور ایشان نهایی شود.

رهبر در پاسخ به این سؤال که آیا طرح نظارت قبل از اتمام مجلس هشتم در صحن علنی بررسی خواهد شد یا نه، گفت: تا یکی‌دوماه آینده این طرح به صحن علنی مجلس خواهد آمد.

نماینده مردم اصفهان در پاسخ به این سؤال که برخی می‌گویند مجلسی که خود را ملزم به رصد ولایتمداری دیگر مسئولان می‌کند، چرا مطالبه رهبر معظم انقلاب را بعد از گذشت بیش از یک‌سال عملی‌ نکرده است؛ نظر شما درباره این گفته چیست؟ توضیح داد: نباید از این حرف‌ها زده شود، چراکه مجلس تمام تلاش خود را برای طرح نظارت انجام داده است، اما برخی جلسات کمیسیون به حد نصاب نمی‌رسد و کار طرح نظارت عقب می‌افتد ولی در کل ما خود را ملزم به بررسی این طرح در کمیسیون ویژه می‌کنیم.

چند ماه پیش خبرگزاری فارس در گزارشی از طرح نظارت به عنوان "طرح سرگردان " یاد کرده بود اما این گزارش با واکنش رئیس و سخنگوی کمیسیون ویژه طرح نظارت مواجه شد که گفتند این طرح تا یک ماه آینده به صحن علنی می‌آید.

امروز ‌چندین ماه از اظهارات مسئولان کمیسیون ویژه طرح نظارت می‌گذرد، اما ‌هنوز خبری از بررسی این طرح در صحن علنی مجلس خبری نیست.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet