خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1390/04/12 17:34:02
سرویس اجتماعی
حسنی با اشاره به عدم پرداخت مطالبات بیمارستان‌ها از سوی سازمان تامین اجتماعی:

بیمارستان‎ها با کمبود نقدینگی روبه‌رو شده‌اند

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در رابطه با عدم پرداخت مطالبات بیمارستان‌ها از سوی سازمان تامین اجتماعی، گفت: ادامه این روند باعث شده است که بیمارستان‌ها با کمبود نقدینگی روبه‌رو شوند و به همین دلیل بارها کمیسیون به سازمان تامین اجتماعی برای پرداخت مطالبات بیمارستان‌ها فشار وارد کرده است.
بیمارستان‎ها با کمبود نقدینگی روبه‌رو شده‌اند عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در رابطه با عدم پرداخت مطالبات بیمارستان‌ها از سوی سازمان تامین اجتماعی، گفت: ادامه این روند باعث شده است که بیمارستان‌ها با کمبود نقدینگی روبه‌رو شوند و به همین دلیل بارها کمیسیون به سازمان تامین اجتماعی برای پرداخت مطالبات بیمارستان‌ها فشار وارد کرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/6553.jpg بیمارستان‎ها,با,کمبود,نقدینگی,روبه‌رو,شده‌اند Icana

"علی اصغرحسنی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، در رابطه با عدم پرداخت مطالبات بیمارستان‌ها از سوی سازمان تامین اجتماعی، تصریح کرد: در این ارتباط بارها در کمیسیون جلسه داشته‌ایم و مسئولانی از وزارت بهداشت و سازمان تامین اجتماعی در جلسات حضور داشته‌ و توضیحاتی را ارائه داده‌اند.

نماینده مردم لارستان و خنج در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: بسیاری از بیمارستان‌ها مطالبات درمانی خود را از سازمان تامین اجتماعی و بیمه طلب دارند و بارها کمیسیون بهداشت و درمان به این سازمان فشار آورده است که مطالبات بیمارستان‌ها پرداخت شود.

وی همچنین افزود: بسیاری از بیمارستان‌ها با کمبود نقدینگی روبه‌رو شده‌اند و اینکه گفته می‌شود وزارت بهداشت مطالبات بیمارستان‌ها را پرداخت نمی‌کند، قابل قبول نیست؛ بلکه پرداخت مطالبات به نفع این وزارتخانه است و فشار کمتری را در این مورد احساس خواهند کرد. 

 

تنها باید قیمت تعرفه‌های هتلینگ بیمارستان‌های دولتی و خصوصی با هم متفاوت باشد

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در رابطه با واقعی بودن قیمت تعرفه‌های درمانی، اظهار کرد: تعرفه‌های درمانی که به تازگی اعلام شده است، غیر واقعی است و این تعرفه‌ها تنها باعث سنگین شدن هزینه‌ها و پرداخت پول بیشتری از جیب مردم خواهد شد.

حسنی خاطرنشان کرد: باید تفاوت تعرفه‌های درمانی تنها در هتلینگ بیمارستانی دولتی و خصوصی باشد و در بخش‌های مختلفی مثل پزشک، آزمایشگاه و جراحی تعرفه‌ها یکسان باشند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet