خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1390/04/12 13:09:29
سرویس سیاسی

تظاهرات علیه شاهزاده انگلیسی در مقابل پارلمان کانادا

معترضان که در شهر اتاوا روبه روی پارلمان کانادا تجمع کرده بودند، خطاب به شاهزاده انگلیسی فریاد می زدند: ما از ورود شما اصلا خوشحال نیستیم.
تظاهرات علیه شاهزاده انگلیسی در مقابل پارلمان کانادا معترضان که در شهر اتاوا روبه روی پارلمان کانادا تجمع کرده بودند، خطاب به شاهزاده انگلیسی فریاد می زدند: ما از ورود شما اصلا خوشحال نیستیم. https://cdn.icana.ir/d/019/8372.jpg تظاهرات,علیه,شاهزاده,انگلیسی,در,مقابل,پارلمان,کانادا Icana

به گزارش خانه ملت (www.icana.ir) به نقل از شبکه خبری " سی تی وی " کانادا، معترضان ضد سلطنتی انگلیس، عصر روز گذشته ( شنبه ) در اعتراض به سفر شاهزاده ویلیامز و همسرش کاترینا به کانادا، مقابل پارلمان در شهر اتاوا وشهرهای مونترال و کبک تظاهرات کردند.
معترضان که در شهر اتاوا روبه روی پارلمان کانادا تجمع کرده بودند، خطاب به شاهزاده انگلیسی فریاد می زدند: ما از ورود شما اصلا خوشحال نیستیم.
معترضان همچنین شعار "انگل به خانه ات برگرد" و"ما هرگز به تو تعظیم نخواهیم کرد" سر می دادند.
یکی از معترضان که مقابل پارلمان ایستاده بود درباره اعتراض مردم گفت:" مردم دیگر نظام سلطنتی را نمی پذیرند واین سفر، تبلیغات برای دولت کاناداست."
کشور کانادا با وجود دولت مستقل اما همچنان به عنوان یکی از کشورهای مشترک المنافع، زیرمجموعه ملکه بریتانیا به شمار می رود.
عالی ترین مقام کانادا یعنی فرماندار که مقام تشریفاتی است توسط ملکه بریتانیا منصوب می شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet