حلول ماه ربیع الاول
1390/04/12 12:16:11
سرویس اجتماعی
حسینی دولت‌آبادی:

تفکیک جنسیتی سطح ارتقای علمی کشور را بالا می‌برد

نائب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، گفت: تفکیک جنسیتی دانشگاه‌ها قطعا سطح ارتقا علمی کشور را به دنبال خواهد داشت چرا که زمانی که دانشجویی برای تحصیل وارد دانشگاه شد مسائل و مشکلات اخلاقی برای او پیش نخواهد آمد.
تفکیک جنسیتی سطح ارتقای علمی کشور را بالا می‌برد نائب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، گفت: تفکیک جنسیتی دانشگاه‌ها قطعا سطح ارتقا علمی کشور را به دنبال خواهد داشت چرا که زمانی که دانشجویی برای تحصیل وارد دانشگاه شد مسائل و مشکلات اخلاقی برای او پیش نخواهد آمد. https://cdn.icana.ir/d/019/8374.jpg تفکیک,جنسیتی,سطح,ارتقای,علمی,کشور,را,بالا,می‌برد Icana

"سیدمحمود حسینی دولت‌آبادی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) در رابطه با اجرای طرح تفکیک جنسیتی در دانشگاه‌های کشور، تصریح کرد: این طرحی که قرار است در برخی از دانشگاه‌های کشور انجام شود، طرح بسیار مناسبی است و اجرای این طرح نه تنها ضرری را متوجه دانشجویان نخواهد کرد بلکه نفع بسیاری هم برای آنها خواهد داشت.

نماینده مردم برخوار، شاهین‌شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: زمانی برای اجرای این طرح امکانات لازم فراهم نبود و دانشگاه‌های کشور نیز محدود بود و چاره‌ای جز ادامه روند سابق نداشتیم؛ اما اکنون برای اسلامی کردن دانشگاه‌ها امکانات لازم مهیا است.

وی همچنین افزود: یکی از راه‌های اسلامی شدن دانشگاه‌ها، تفکیک جنسیتی است و این تفکیک جنسیتی دانشگاه‌ها به طور قطع سطح ارتقای علمی کشور را به دنبال خواهد داشت و زمانی که دانشجویی برای تحصیل وارد دانشگاه شد مسائل و مشکلات اخلاقی برای او پیش نخواهد آمد و دیگر در دانشگاه‌های کشور نیز شاهد معضلات اخلاقی نخواهیم بود.

نائب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس خاطرنشان کرد: با آغاز سال تحصیلی جدید به سمت اجرای طرح تفکیک جنسیتی پیش خواهیم رفت. اگر امکانات فراهم شود دانشگاه‌ها جداسازی خواهند شد و اگر شرایط مهیا نبود جداسازی ابتدا از کلاس‌های  درس شروع خواهد شد.

حسینی دولت‌آبادی اظهار کرد: در حال حاضر توان آن را داریم که کلاس‌ها تفکیک شود و لازم نیست که در یک  نیمکت دختر و پسر کنار هم بنشینند، بنابراین تا اجرای کامل طرح تفکیک جنسیتی دختر و پسر نباید در کلاس‌ها در کنارهم باشند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet