خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1390/04/12 13:52:49
سرویس سیاسی

یونان: ادامه اعتراض نمایندگان مخالف به طرح ریاضت اقتصادی

بزرگترین فراکسیون مخالف دولت در پارلمان یونان اعلام کرد به دومین طرح ریاضت اقتصادی در پارلمان همچون طرح اول رای مخالف می‌دهد.
یونان: ادامه اعتراض نمایندگان مخالف به طرح ریاضت اقتصادی بزرگترین فراکسیون مخالف دولت در پارلمان یونان اعلام کرد به دومین طرح ریاضت اقتصادی در پارلمان همچون طرح اول رای مخالف می‌دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/7576.jpg یونان:,ادامه,اعتراض,نمایندگان,مخالف,به,طرح,ریاضت,اقتصادی Icana

به گزارش خانه ملت (www.icana.ir) به نقل از رویترز، " آنتونیوس ساماراس" رهبر بزرگترین فراکسیون مخالف دولت در پارلمان یونان اعلام کرد که این فراکسیون به طرح دوم ریاضت اقتصادی ارائه شده از سوی دولت نیز رای مخالف می دهد.
پارلمان یونان هفته گذشته طرح ریاضت اقتصادی تصویب کرد که بر اساس آن مالیات ها و هزینه ها به میزان 39 میلیارد دلار به ترتیب افزایش و کاهش می یابد. تصویب این طرح زمینه را برای دریافت بسته دوم کمک مالی از صندوق بین المللی پول و تصویب طرح ریاضتی دوم در پارلمان فراهم ساخت.
رهبر حزب دموکرات جدید یونان اظهار داشت: حزب دموکرات جدید به طرح اول ریاضت اقتصادی رای مخالف داد و در صورتی که دولت سیاست های اقتصادی خود را تغییر ندهد به دومین طرح ریاضت اقتصادی نیز رای مخالف می دهد.
وی با طرح مجدد درخواست برگزاری انتخابات پارلمانی زودهنگام، گفت: یونان نیازمند برنامه های جایگزینی به جای ریاضت خفقان آور اقتصادی است.
پارلمان یونان در روزهای اخیر شاهد برگزاری اعتراضات گسترده ای علیه طرح ریاضت اقتصادی دولت یونان بود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet