حلول ماه ربیع الاول
1390/04/12 12:47:51
سرویس استان ها
سروری تشریح کرد:

جزئیات جلسه مجمع نمایندگان تهران درباره افزایش قیمت حمل و نقل

جلسه امروز مجمع نمایندگان شهر تهران با حضور برخی از اعضای شورای شهر، نمایندگان ستاد هدفمندی یارانه‌ها و مسئولان وزارت بازرگانی در رابطه با کنترل و جلوگیری از افزایش قیمت کالاها و اقلام به‌ویژه در حوزه حمل و نقل برگزار شد.
جزئیات جلسه مجمع نمایندگان تهران درباره افزایش قیمت حمل و نقل جلسه امروز مجمع نمایندگان شهر تهران با حضور برخی از اعضای شورای شهر، نمایندگان ستاد هدفمندی یارانه‌ها و مسئولان وزارت بازرگانی در رابطه با کنترل و جلوگیری از افزایش قیمت کالاها و اقلام به‌ویژه در حوزه حمل و نقل برگزار شد. https://cdn.icana.ir/d/019/3521.jpg جزئیات,جلسه,مجمع,نمایندگان,تهران,درباره,افزایش,قیمت,حمل,و,نقل Icana

"پرویز سروری" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، با اشاره به جلسه امروز مجمع نمایندگان شهر تهران اظهار کرد: این جلسه با حضور 12 نفر از نمایندگان مجلس، آقایان چمران، هاشمی‌تشکری، معاون وزیر راه و مسکن، آقای نکویی‌فر از وزارت بازرگانی، معاون عمرانی استاندار تهران و مسئولان دستگاه‌های مختلف برگزار شد.

سخنگوی مجمع نمایندگان تهران با بیان اینکه نمایندگان پیشنهادهای خود را درباره کنترل قیمت‌ها مطرح کردند، افزود: با توجه به صحبت‌های مسئولان مقرر شد جلسات ما با همین موضوع و به خصوص جلسه ستاد هدفمندی یارانه‌ها برای جلوگیری از افزایش قیمت‌ها به طور غیرقانونی و خارج از ضوابط این قانون، ادامه پیدا کند.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی، تصریح کرد: با توجه به اینکه کشور در حال اجرایی کردن مهم‌ترین طرح اقتصادی کشور است و دشمن تلاش می‌کند با تحریم‌های مختلف نوعی نارضایتی را در مردم افزایش دهد، در چنین شرایطی نظارت بر بازار و فشار تورمی نکته بسیار مهمی است که دولت باید آن را در نظر بگیرد.

بیتشرین نگرانی نمایندگان در حوزه حمل و نقل است

سروری همچنین با تاکید بر لزوم استمرار جلسه‌های ستاد هدفمندی یارانه‌ها برای تثبیت قیمت‌ها، گفت: بیشترین نگرانی و بحث در این جلسه مربوط به بخش حمل و نقل و مسکن بود و اعضای شورای شهر و مسئولان شهرداری توضیح‌ها و اطلاعاتی در این رابطه ارائه کردند که قرار شد این اطلاعات به طور دقیق به مردم ارائه شود تا آنها در جریان تغییرات قیمت‌ها به طور قانونی باشند.

این نماینده مجلس هشتم، با مثبت ارزیابی کردن این جلسه تصریح کرد: در جلسه آینده تمرکز اعضای مجمع در بخش مسکن بیشتر خواهد شد، همچنین گزارش طرح جامع شهر تهران که تقریبا نهایی شده، قرار بود در جلسه امروز ارائه شود؛ اما به دلیل کمبود وقت به جلسه آینده موکول شد.

مجمع نمایندگان شهر تهران، پس از این جلسه در شورای اداری شمیرانات حضور پیدا می‌کنند و از چندین پروژه این شهرستان نیز بازدید می‌کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet