هدر موبایل
1390/04/12 14:48:42
سرویس اجتماعی
نیکنام:

در هیچ جای دنیا مانند ایران ساحل را تبدیل به ملک شخصی نمی‌کنند

نماینده مردم تنکابن و رامسر در مجلس با بیان اینکه آدم‌های انحصار طلب سواحل دریای خزر را به ملک شخصی تبدیل کرده‌اند، گفت: مدیران استان مازندارن عزمی برای منع ساخت و ساز در سواحل شمال کشور ندارند.
در هیچ جای دنیا مانند ایران ساحل را تبدیل به ملک شخصی نمی‌کنند نماینده مردم تنکابن و رامسر در مجلس با بیان اینکه آدم‌های انحصار طلب سواحل دریای خزر را به ملک شخصی تبدیل کرده‌اند، گفت: مدیران استان مازندارن عزمی برای منع ساخت و ساز در سواحل شمال کشور ندارند. https://cdn.icana.ir/d/019/2850.jpg در,هیچ,جای,دنیا,مانند,ایران,ساحل,را,تبدیل,به,ملک,شخصی,نمی‌کنند Icana

"ابوالفتح نیکنام" درگفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) درباره ساماندهی سواحل شمال با توجه به آغاز فصل تابستان و همچنین ساخت و سازها در سوحل شمال کشور گفت: ساخت‌وسازها در سواحل دریای شمال از وحشتناک‌ترین اتفاقاتی است که در طول تاریخ ایران در مازندران و گیلان رخ داده است.

نماینده مردم تنکابن و رامسر در مجلس ادامه داد: آدم‌های انحصارطلب که تنها به خود می‌اندیشند با پشتیبانی‌هایی که دارند در سواحل دریای شمال سازه‌هایی ساخته‌اند وعملا هیچ ساحلی برای استفاده عموم باقی نگذاشته اند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه درهیچ جای دنیا با سواحل دریا اینگونه رفتار نمی‌شود، افزود: حتی رئیس جمهوری که قصد مقابله با این مسئله را داشت موفق نشد مانع ساخت و سازها حتی از سوی ارگان‌های دولتی شود. 

نیکنام اظهارداشت: متاسفانه مدیریت استان مازندارن توجه و عزمی برای جلوگیری ازساخت‌وساز در سواحل شمال ندارد.

این نماینده مجلس درخصوص تمهیداتی که در فصل تابستان برای تامین امنیت جانی کسانی که برای استفاده از دریا به سواحل شمال می‌آیند، گفت: از ابتدای امسال معاون استانداری مازندران ماموریت داشته تا سواحل مازندران را نسبت به سال‌های گذشته با کیفیت بهتر و بیشتری ساماندهی کند تا مردم در زمان استفاده از دریا با خطرات کمتری مواجه باشند.

وی توصیه کرد: مردم مراقب باشند از فضاهایی که در آن تابلوهای خطرغرق شدن نسب شده استفاده نکنند و جان خود را به خطر نیاندازند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet