خبرگزاری خانه ملت

حلول ماه ربیع الاول
1390/04/19 16:03:38
سرویس فرهنگی
خسته‌بند:

باید با تمامی امکانات موجود برای اعتلای فرهنگ و هنر تلاش کرد

نماینده بندرانزلی گفت: تمامی امکانات دولتی موجود در شهرستان باید در خدمت اعتلای فرهنگ و هنر قرار بگیرد.
باید با تمامی امکانات موجود برای اعتلای فرهنگ و هنر تلاش کرد نماینده بندرانزلی گفت: تمامی امکانات دولتی موجود در شهرستان باید در خدمت اعتلای فرهنگ و هنر قرار بگیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/4070.jpg باید,با,تمامی,امکانات,موجود,برای,اعتلای,فرهنگ,و,هنر,تلاش,کرد Icana

به گزارش نشریه گلچین گیلان، "حسن خسته‌بند" با بیان این‌که انقلاب ما را فرهنگیان و قشر فرهنگی انجام دادند، افزود: گرچه بیش از یک‌هزار و 200 میلیارد تومان پروژه در این شهرستان داریم ولی در بخش فرهنگی هنری متأسفانه ته جدول اعتبارات هستیم.

 وی با اشاره به سابقه درخشان این شهرستان در زمینه هنرهای مختلف اعم از موسیقی، سینما و تئاتر یادآور شد: وجود برخی شرایط موجب افت این فعالیت‌ها در بندرانزلی شده است.

 نماینده مردم انزلی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به این‌که این شهر استعدادهای فراوانی دارد، ادامه داد: هنوز نتوانسته‌ایم این استعدادها و ظرفیت‌ها را به کشور معرفی کنیم و استفاده بهینه از تمامی امکانات موجود برای رونق و اعتلای فرهنگ و هنر شهر گامی در این جهت است.

خسته‌بند تصریح کرد: بندرانزلی دارای ظرفیت‌ها و استعدادهای بسیاری در زمینه‌های فرهنگی، هنری و علمی است که باید با همت و تلاش مردم و مسئولان شکوفا شود.

 وی خاطرنشان کرد: اتاق فکر باید از همین نخبگان فرهنگی، هنری و علمی تشکیل و از ابزارها و امکانات موجود در جهت ارتقای فعالیت‌ها سود جسته شود.

 وی افزود: انزلی تنها ورزش نیست و باید فرهنگ و هنر علم و اندیشه، تجارت و گردشگری و سایر امور این شهر در کنار هم مورد توجه قرار گیرد.

 خسته‌بند اظهار داشت: ما باید توانمندی‌ها، استعدادها و ظرفیت‌های موجود در شهرستان را به کشور و جهان نشان دهیم.

 وی با تاکید بر این‌که کلیه امکانات دولتی موجود در این شهر اعم از سالن‌های سینما، نمایش و کنفرانس باید در اختیار فعالیت‌های فرهنگی - هنری قرار گیرد؛ از هنرمندان خواست تا برنامه‌ریزی، زمانبندی و پیشنهاد برای فعالیت‌های خود داشته باشند.

 وی تصریح کرد: باید کار بزرگی برنامه‌ریزی شود و برنامه‌های کوتاه، میان مدت و بلندمدت برای اعتلای فرهنگ و هنر شهرستان داشته باشم.

 نماینده بندرانزلی اضافه کرد: موسیقی و هنر از فعالیت‌های خوبی است که می‌توان مردم را به آنها عادت داد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet