حلول ماه ربیع الاول
1390/04/21 18:12:56
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو کمیسیون امنیت ملی:

دفاع مقتدرانه از انقلاب در برابر فتنه‌گران وظیفه ذاتی سپاه ‌است

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در مجلس تأکید کرد: دفاع مقتدرانه از انقلاب، حکومت دینی و حقوق ملت در برابر اقدامات فتنه‌گران و بیگانگان وظیفه ذاتی سپاه پاسداران است و اگر سپاه در این عرصه‌ها مقتدرانه از انقلاب دفاع نکند، کوتاهی کرده است.
دفاع مقتدرانه از انقلاب در برابر فتنه‌گران وظیفه ذاتی سپاه ‌است عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در مجلس تأکید کرد: دفاع مقتدرانه از انقلاب، حکومت دینی و حقوق ملت در برابر اقدامات فتنه‌گران و بیگانگان وظیفه ذاتی سپاه پاسداران است و اگر سپاه در این عرصه‌ها مقتدرانه از انقلاب دفاع نکند، کوتاهی کرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/519.jpg دفاع,مقتدرانه,از,انقلاب,در,برابر,فتنه‌گران,وظیفه,ذاتی,سپاه,‌است Icana

"سیدعلی آقازاده" نماینده مردم رشت و عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس به سخنان اخیر فرمانده سپاه در رابطه با حضور اصلاح‌طلبان در انتخابات پیش‌رو گفت: سپاه پاسداران همواره با اقدامات و فعالیت‌هایی که انجام داده است، با گروه‌های معاند داخلی و خارجی و همه تهدیداتی که آنها علیه نظام به راه انداخته‌اند، مقابله کرده است.

وی افزود:‌ البته موضع‌گیری برخی اصلاح‌طلبان در برابر سخنان فرمانده سپاه، موضع‌گیری جدیدی نیست چرا‌که جریان اصلاح‌طلب به‌خصوص نیروهای تندرو اصلاح‌طلب که گروه‌های معامله‌گر، منحرف و دگراندیشی بودند و عموما آب به آسیاب دشمنان ریخته و همواره تهدید را برای انقلاب به ارمغان آورده‌اند، دارای پرونده بسیار سیاهی در کشور هستند.

نماینده مردم رشت در مجلس تصریح کرد: در جریان فتنه 88 هم همین اصلاح‌طلبان به وسیله ارتباط با بیگانگان نظام را تهدید کردند و ائتلاف آنها با نیروهای ضد‌انقلاب عملکرد روشنی نسبت به آنان را بر جای گذاشته است، البته مردم با عملکرد اصلاح‌طلبان تندرو، از آنان رویگردان شده‌اند.

آقازاده‌ به عکس‌العمل فتنه‌گران نسبت به سخنان اخیر فرمانده سپاه هم اشاره کرد و گفت:‌ فتنه‌گران با عملکردی که داشتند، از سوی مردم طرد شدند لذا با واکنش به سخنان فرمانده سپاه قصد دارند که تظاهر به ادامه حیات کنند.

وی در ادامه این گفت‌وگو خاطرنشان کرد: عملکرد سپاه پاسداران در مقابله با ضدانقلاب و انحرافات سیاسی بسیار خوب بوده و سپاه ذاتاً موظف است که از دستاوردهای انقلاب در همه عرصه‌های تهدید، دفاع کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با تأکید بر اینکه سپاه براساس بیانات امام راحل باید در عرصه‌های مختلف از انقلاب دفاع کند، تأکید کرد: امروز هم سپاه پاسداران در برابر توطئه‌های ضدانقلاب و تهاجم فرهنگی باید نقش‌آفرینی داشته باشد.

آقازاده در پایان تأکید کرد: دفاع مقتدرانه از انقلاب، حکومت دینی و حقوق ملت در برابر اقدامات فتنه‌گران و بیگانگان وظیفه ذاتی سپاه پاسداران است و اگر سپاه در این عرصه‌ها مقتدرانه از انقلاب دفاع نکند، کوتاهی کرده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet