حلول ماه ربیع الاول
1390/04/12 14:44:43
سرویس دیگر رسانه‌ها_
در واکنش به اظهارات وزیر دفاع آمریکا؛

احمدی‌بیغش: مردم آمریکا هم به اظهارات مسوولان خود می‌خندند‎ ‎

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در واکنش به ادعای وزیر دفاع آمریکا مبنی بردخالت ایران در ‏عراق و دست یابی احتمالی کشورمان به سلاح اتمی در چند سال آینده تاکید کرد : حتی مردم آمریکا هم به اظهارات مسوولان خود ‏می خندند.‏
احمدی‌بیغش: مردم آمریکا هم به اظهارات مسوولان خود می‌خندند‎ ‎ عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در واکنش به ادعای وزیر دفاع آمریکا مبنی بردخالت ایران در ‏عراق و دست یابی احتمالی کشورمان به سلاح اتمی در چند سال آینده تاکید کرد : حتی مردم آمریکا هم به اظهارات مسوولان خود ‏می خندند.‏ https://cdn.icana.ir/d/019/183.jpg احمدی‌بیغش:,مردم,آمریکا,هم,به,اظهارات,مسوولان,خود,می‌خندند‎,‎ Icana

محمود احمدی بیغش در گفت و گو با ایرنا با رد هرگونه دخالت ایران در عراق این پرسش را طرح کرد که آِیا نیروهای نظامی آمریکایی در عراق مستقر هستند یا نیروهای نظامی ایران؟

وی سپس گفت: مردم ایران هم برای این گونه اظهارات مقامات آمریکایی ارزشی قائل نیستند.

 

جستجوی راه خروج آمریکا از بحران با اتهام زنی

نماینده مردم شازند استان مرکزی گفت : آمریکایی ها هر زمان که در کشور خود یا کشورهای تحت سیطره‌شان دچار مشکل می شوند یا به بن بست می رسند به دنبال متهم کردن دیگران و یافتن راهی هستند که از آن خارج شوند.

وی افزود :آمریکایی ها معتقدند تمام مشکلات آنها مربوط به انقلاب اسلامی ایران است و به همین دلیل همواره در تلاش هستند تا در مسیر پیشرفت انقلاب اسلامی چالش به وجود آورند.

احمدی بیغش با اشاره به تحولات کشورهای عربی ادامه داد: امریکایی ها با از دست دادن مهره های اصلی خود در منطقه خاورمیانه سعی دارند تا با مطرح کردن موضوع دخالت ایران در عراق چالش ایجاد کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه آمریکایی ها هم می دانند که انقلاب های منطقه نشات گرفته از انقلاب اسلامی ایران است تصریح کرد : به همین دلیل آمریکایی ها می خواهند با ضربه زدن به انقلاب اسلامی به ریشه انقلاب های منطقه ضربه بزنند.

احمدی بیغش استفاده ایران از انرژی صلح آمیز هسته ای را حق مسلم خود دانست و گفت :براساس آموزه های دینی ما استفاده از سلاح هسته ای حرام و اتهام آمریکایی ها در خصوص احتمال دست یابی ایران به این سلاح ها بی اساس است.

وی انرژی هسته ای را نیاز روز مردم ایران اعلام کرد و افزود: برای رسیدن به این حق مردم ایران با هیچ کشوری تعارف نداریم و اینگونه اظهار نظرها برای ما ارزش ندارد.

نماینده مردم شازند با اشاره به سالروز سقوط هواپیمای مسافربری ایران در اثر شلیک ناو آمریکایی در خلیج فارس به این هواپیما، این اقدام آمریکا را ننگ ترین اقدام واشنگتن در 50 سال اخیر دانست و گفت : مردم دنیا هرگز این اقدام ننگین آمریکایی ها را فراموش نمی کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet