هدر موبایل
1390/04/12 14:48:41
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده شهربابک:‏

رهبری مخالف بی‌احترامی هستند نه سوال و استیضاح‎ ‎

فرمایش ایشان بر این است که همه چیز به قاعده و اصول باشد و تخریب و بی احترامی به افراد کار درستی نیست، از هر طرف که ‏می خواهد باشد و این در دستورات دینی هم آمده است. تاکید ایشان بر رعایت اخلاق اسلامی در کارها و نقد و بررسی منطقی و ‏عادلانه و پرهیز از ایجاد فضا برای سوء‌استفاده دشمنان اسلام است‎.‎
رهبری مخالف بی‌احترامی هستند نه سوال و استیضاح‎ ‎ فرمایش ایشان بر این است که همه چیز به قاعده و اصول باشد و تخریب و بی احترامی به افراد کار درستی نیست، از هر طرف که ‏می خواهد باشد و این در دستورات دینی هم آمده است. تاکید ایشان بر رعایت اخلاق اسلامی در کارها و نقد و بررسی منطقی و ‏عادلانه و پرهیز از ایجاد فضا برای سوء‌استفاده دشمنان اسلام است‎.‎ https://cdn.icana.ir/d/019/905.jpg رهبری,مخالف,بی‌احترامی,هستند,نه,سوال,و,استیضاح‎,‎ Icana

برخی از نمایندگان خلاف اخلاق عمل کردند و نظر رهبر انقلاب بر این بود که به این گونه کارها خاتمه داده شود . اینها به هر دلیلی از دستور رهبری تمرد کرده‌اند.

رضا حسینی در گفت و گو با تابناک گفت: منظور رهبری تمام مجلس بود و بجز افرادی که به آقای سجادی رای دادند. جزو دو دو کننده ها بودند. اعتراضشان به احمدی‌نژاد به دلیل مخالفت با سجادی و نامه رئیس جمهور به مجلس نبود و صرفا به دلیل بی احترامی‌ای بود که وی در مقابل رهبری داشت و در جلسه خصوصی مطالبی را مطرح کرده بود و تمرد از دستور رهبری کرد و مجلس می خواست بگوید که بیدار و مراقب است و اگر قرار باشد به رهبری اساعه ادب شود، خواهد ایستاد و با  کسی تعارف ندارد. تذکری بود به آقای احمدی نژاد تا بداند با افراد چگونه برخورد کند و جایگاه رهبری برای مجلس از همه چیز مهمتر است.

نماینده مردم شهر بابک در مجلس شورای اسلامی افزود: با تاکید بر این که سوال از رئیس جمهور خلاف نظر رهبری نیست، گفت: رهبری فرموده اند سوال و استیضاح حق مجلس و نمایندگان است، سوال کنید، استیضاح کنید، نقد کنید و منطقی و علمی جواب بگیرید و جواب دهید و هیچ مانعی برای طرح سوال و استیضاح اعلام نکرده اند. فرمایش ایشان بر این است که همه چیز به قاعده و اصول باشد و تخریب و بی احترامی به افراد کار درستی نیست، از هر طرف که می خواهد باشد و این در دستورات دینی هم آمده است. تاکید ایشان بر رعایت اخلاق اسلامی در کارها و نقد و بررسی منطقی و عادلانه و پرهیز از ایجاد فضایی برای سوء‌استفاده دشمنان اسلام است.

حسینی با تاکید بر حفظ اعتدال در رفتار و گفتار گفت: خیر الامور اوسطها. رهبری حکیمانه و مدیر و مدبر و اگاه به زمان اینجا تبلور پیدا می کند. اگر رهبری تدبیر نکرده بودند، در جریان پس از انتخابات این آقایان سر افرادی را بر دار کرده بودند و امروز باید حسرت این را می خوردیم که چرا برخی ناعادلانه سرشان بالای دار رفت. چون آن روزها برخی بسیار داغ بودند و بحث های اعدام کردن و کشتن و این حرفها بود. چرا رهبری اجازه ندادند چنین اتفاقی رخ دهد؟ به این دلیل که شاید امروز را می دیدند و دور اندیشی کردند. مطالبی را که آن روزها به برخی افراد منتسب می کنند، امروز نیز به برخی دیگر منتسب می کنند؛ به آنها می گفتند: فتنه و به اینها می گویند: فتنه جدید.

وی تصریح کرد: اگر این کار انجام شده بود چه کسانی انگشت به دهان بودند و حسرت می خوردند و چه کسانی نفع می بردند؟ خیر و سلاح مملکت و نظام ما در گرو پیروی از دستورات رهبری است و اگر این کار را انجام دهیم، عدالت و اعتدال برقرار می شود و  از افراط و تفریط ها جلوگیری می شود. باید به همه فرصت داد تا انتقادات خود را بیان کنند تا جایی که به اصول نظام ضربه ای وارد نشود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet