هدر اصلی
1390/04/12 15:00:45
سرویس اجتماعی
نماینده الیگودز:

جای تأسف دارد که پس از 32 سال باید بحث امنیت اخلاقی و اجتماعی را مطرح کنیم

نماینده الیگودرز درباره کارآمد بودن طرح امنیت اخلاقی و اجتماعی که مرحله جدیدی از آن چند هفته‌ای است اجرایی شده گفت: مایه تأسف است که پس از ۳۲ سال از انقلاب اسلامی هنوز نتوانستیم مسئله حجاب را در داخل مملکت‌مان حل کنیم.
جای تأسف دارد که پس از 32 سال باید بحث امنیت اخلاقی و اجتماعی را مطرح کنیم نماینده الیگودرز درباره کارآمد بودن طرح امنیت اخلاقی و اجتماعی که مرحله جدیدی از آن چند هفته‌ای است اجرایی شده گفت: مایه تأسف است که پس از 32 سال از انقلاب اسلامی هنوز نتوانستیم مسئله حجاب را در داخل مملکت‌مان حل کنیم. https://cdn.icana.ir/d/019/7410.jpg جای,تأسف,دارد,که,پس,از,32,سال,باید,بحث,امنیت,اخلاقی,و,اجتماعی,را,مطرح,کنیم Icana

به گزارش بامداد لرستان، "حجت‌الله رحمانی" افزود: اعتماد قلبی من این است که برای همه‌مان جای تأسف دارد که با وجود هزاران شهید از جوانان پاک و مؤمن و عالیقدر به انقلاب‌مان و با وجود این همه‌ جانباز سرفراز و ایثارگران با ایمان و این همه آزاده از جان گذشته و این همه انسان خوب باید باز هم درباره مسائل امنیت اخلاقی و اجتماعی بحث کنیم و حتی قوه مجریه و نیروی انتظامی بخواهیم جلوی آن را بگیریم؛ انصافا مایه تأسف است.

رحمانی ادامه داد: رضاشاه با همه قلدری‌اش سعی کرد چادر را از سر زن مسلمان ایرانی بردارد ولی موفق نشد. زن‌ها مبارزه کردند و از حجاب‌شان که مظهر غیرت و شرافت و عفت زن مسلمان ایرانی است دفاع کردند. مردها هم اجازه نمی‌دادند که ناموس‌شان سر برهنه در مجامع عمومی ظاهر شود.

وی افزود: این نشان می‌دهد مردم ایران با غیرت و شرافت هستند منتهی این پدیده به نام امنیت اخلاقی و اجتماعی برای مطالبات مردم مسلمان ایجاد شده که نمی‌توانند تحمل کنند زن مسلمان با ظاهری ناجور و زننده وارد مجامع عمومی می‌شود این با غیرت اسلامی- ایرانی ما سازگاری ندارد. باز هم فقط می‌توانم بگویم متأسفم که مسئولان خوب عمل نکردند یا شاید درک نکردند که حجاب و پوشش اسلامی چه در گرانبهایی است و قدر و منزلت آن را ندانستند.

نماینده الیگودرز بروز چنین پدیده ضدفرهنگی را نتیجه تهاجم فرهنگی دشمن دانست و افزود: مقام معظم رهبری خیلی پیشتر تهاجم فرهنگی را مطرح کردند و از آن به‌عنوان خطری بزرگ نام بردند و حتی شبیخون فرهنگی آن را قلمداد فرمودند اما متاسفانه مسئولان نفهمیدند رهبری چه می‌گوید. دشمنان هم که دیده بودند در عرصه‌های گوناگون حریف ما نمی‌شوند از طریق فرهنگ وارد شدند که متأسفانه بر اثر غفلت مسئولان توانستند وضعیتی ایجاد کنند که الان می‌بینم.

 رحمانی در پاسخ به سؤال دیگری درباره شایعات ایجاد شده از تغییرات در نحوه پرداخت یارانه‌های نقدی و احتمال قطع از ماه‌های آینده نیز اظهار داشت: وقتی اطلاع‌رسانی دقیق نباشد، مخالفین و کسانی که با نیت سود می‌خواهند دل مردم را خالی کنند چنین شایعاتی را در جامعه ایجاد می‌کنند. بنابراین دولت و دست‌اندرکاران باید اطلاع‌رسانی بیشتری داشته باشند تا جلوی این شایعات گرفته شود.

وی افزود: بحث هدفمندی یارانه‌ها تبدیل به قانون شده و تا مجلس طرح یا لایحه‌ای را مبنی بر حذف یا تغییر در شیوه پرداخت آن به تصویب نرساند، پرداخت نقدی یارانه‌ها به شکل فعلی به قوت خود باقی خواهد ماند و هیچ‌کس هم نمی‌تواند دخل و تصرفی در آن صورت دهد.

نماینده الیگودرز ادامه داد: این حرکت برای حذف تدریجی یارانه‌ها اقدام بزرگی بود که همکاری دولت و مجلس به نتیجه رسید و حالا دشمنان ملت که سر سوزنی دل‌شان برای این انقلاب نمی‌سوزد و ضدانقلاب خارج‌نشین سعی می‌کنند با درست کردن چنین شایعاتی دل مردم را خالی کنند اما مردم باید بدانند که این طرح به قوت خود باقی است و هیچ مشکلی هم ندارد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet