حلول ماه ربیع الاول
1390/04/12 15:09:37
سرویس بین الملل
آلیا:

تحریم مقام‌های آمریکایی از طریق کشورهای دوست ما انجام می‌گیرد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان آنکه بررسی طرح ۲۶ مقام آمریکایی در صحن علنی مجلس از نظر کمیسیون دارای اولویت است، گفت: تحریم مقام‌های آمریکایی از طریق کشورهای دوست ما انجام می‌گیرد.
تحریم مقام‌های آمریکایی از طریق کشورهای دوست ما انجام می‌گیرد عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان آنکه بررسی طرح 26 مقام آمریکایی در صحن علنی مجلس از نظر کمیسیون دارای اولویت است، گفت: تحریم مقام‌های آمریکایی از طریق کشورهای دوست ما انجام می‌گیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/6085.jpg تحریم,مقام‌های,آمریکایی,از,طریق,کشورهای,دوست,ما,انجام,می‌گیرد Icana

 "فاطمه آلیا" درگفت وگو با خبرنگار خانه ملت(www.icana.ir)، دررابطه با آخرین وضعیت طرح تحریم 26 مقام آمریکایی که در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی به تصویب رسیده است، گفت: با توجه به آنکه این طرح درکمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به تصویب رسیده،  باید در دستورصحن علنی مجلس قرار گیرد. 

نماینده مردم تهران، ری،  شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی با بیان آنکه این طرح با کار کارشناسی در کمیسیون به تصویب نهایی رسید، افزود: از آنجایی که در صحن علنی مجلس مباحث مهم دیگری چون طرح ادغام‌ها پیش آمد این طرح ظاهرا فراموش شد. 

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان آنکه بررسی طرح 26 مقام آمریکایی در صحن علنی مجلس، از نظر کمیسیون دارای اولویت است، به سازو کاراجرایی آن اشاره کرد و  گفت: کمیسیون سازوکار اجرایی شدن این طرح را درمصوبه خود تشریح کرده است. 

آلیا تصریح کرد: مقامات آمریکایی به طور طبیعی سرمایه‌گذاری‌هایی در سایر کشورها دارند و این کشورها یا دوست ما هستند و یا دوست کشور دوست ما که تحریم‌ها از طریق این کشورها انجام می‌گیرد و مثلا اگر سرمایه بانکی دارند بخشی از آن ممکن است توسط کشورهای دوست و به خواست ما بلوکه شود.

طرح تحریم 26 مقام آمریکایی در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی به تصویب رسیده و در نوبت بررسی در صحن علنی خانه ملت قرار دارد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet