حلول ماه ربیع الاول
1390/04/12 17:01:29
سرویس بین الملل
حجت‌الله رحمانی:

رژیم صهیونیستی و آمریکا می‌کوشند سوریه را ناامن جلوه دهند

نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی درباره حوادث منطقه خاورمیانه، گفت: رژیم صهیونیستی و آمریکا می‌کوشند برای پیاده کردن اهداف خود، سوریه را ناامن جلوه دهند.
رژیم صهیونیستی و آمریکا می‌کوشند سوریه را ناامن جلوه دهند نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی درباره حوادث منطقه خاورمیانه، گفت: رژیم صهیونیستی و آمریکا می‌کوشند برای پیاده کردن اهداف خود، سوریه را ناامن جلوه دهند. https://cdn.icana.ir/d/019/4066.jpg رژیم,صهیونیستی,و,آمریکا,می‌کوشند,سوریه,را,ناامن,جلوه,دهند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت(www.icana.ir)، "حجت‌الله رحمانی" درگفت وگو با نشریه "بامداد" در تبیین سخنان مقام معظم رهبری در دیدار با کارگزاران نظام در روز مبعث پیامبر اکرم(ص) که اتفاقات سوریه را متفاوت با دیگر انقلاب‌‌های کشورهای عربی خواندند و آن را نتیجه شبیه‌سازی غرب عنوان کردند درباره این تفاوت‌ها گفت: در کشورهایی که براساس بیداری اسلامی مردم انقلاب صورت گرفت ازجمله، تونس و مصر و یمن، دیکتاتورهایی بودند که نوکری آمریکا را می‌کردند و غلام حلقه به گوش شیطان بزرگ محسوب می‌شدند. با ایجاد انقلاب در این کشورها و سقوط رژیم‌های دیکتاتوری وابسته به غرب و رژیم صهیونیستی، حیات امپریالیسم و صهیونیسم در منطقه به خطر افتاد بنابراین در سوریه دست به تحرکاتی زد تا اقدامی شبیه آنچه در کشورهای دیگر رفت، انجام دهد.

وی افزود: ماهیت سوریه با دیگر کشورهای عربی متفاوت است. سوریه کشوری ضدامپریالیستی و ضدصهیونیستی است که در خط اول مقاومت قرار دارد و تغییر حکومت در این کشور، درست برعکس دیگر کشورهای عربی به سود آمریکاست درحالی که در آن کشورها، آمریکا از رفتن دیکتاتورها نگران شد. برای همین آمریکای جهانخوار با یاری و حمایت صهیونیست‌های غاصب سعی کرده‌اند تحولات منطقه را از شکل ضداستکباری و ضدآمریکایی آن خارج کنند و با ناامن جلوه دادن سوریه با یک سری تحولات و تهدیدها این طور وانمود کنند که این انقلاب‌ها اسلامی نیست و نمی‌خواهند ضدآمریکایی و ضدصهیونیستی باشند تا اهداف‌شان را در منطقه پیاده کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet