هدر موبایل
1390/04/22 13:16:02
سرویس اقتصادی
رضا رحیمی‌نسب:

توسعه استان لرستان به تخصیص اعتبارات ملی نیاز دارد

نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس گفت: در سال‌جاری پنج هزار میلیارد تومان اعتبار برای توسعه زیر ساخت‌های استان اختصاص یافته است که البته باید بیشتر شود.
توسعه استان لرستان به تخصیص اعتبارات ملی نیاز دارد نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس گفت: در سال‌جاری پنج هزار میلیارد تومان اعتبار برای توسعه زیر ساخت‌های استان اختصاص یافته است که البته باید بیشتر شود. https://cdn.icana.ir/d/019/6630.jpg توسعه,استان,لرستان,به,تخصیص,اعتبارات,ملی,نیاز,دارد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، "رضا رحیمی‌نسب" در گفت‌وگو با بامداد لرستان اظهار کرد: خوشبختانه کلید آغاز جهاد اقتصادی در استان از سال گذشته زده شده است.

نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی افزود: به بیان دیگر، همه مسئولان استان لرستان به‌ویژه مسئولان اجرایی، تلاش خود را به کار گرفتند و با همکاری و پیگیری‌های نمایندگان مردم در مجلس توانستند پنج‌هزار میلیارد تومان اعتبار لازم برای توسعه زیرساخت‌هایی مانند راه‌آهن یا نیروگاه‌ها و دیگر صنایع و طرح‌ها را جذب کنند تا با کمک خداوند بتوانند روند توسعه استان را ادامه دهند.

این نماینده مردم در مجلس یادآور شد: برای توسعه استان و رساندن لرستان به سرانه‌های کشوری، حدود 20 هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز داریم که سال گذشته یک‌چهارم آن جذب شده است؛ به همین منظور باید تلاش کنیم تا در چهار سال آینده با جذب حداکثری اعتبارات لازم، لرستان را با شتاب بیشتری به سمت توسعه حرکت دهیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet