هدر اصلی
1390/04/12 16:25:02
سرویس سیاسی

رئیس پارلمان عربی: با رئیس دفتر نمایندگی ایران در قاهره دیدار می کنم

رئیس پارلمان عربی اعلام کرد در راستای اجرای طرح گفتگوی پارلمان‌های کشورهای عربی و ایران در سفر خود به قاهره با حافظ منافع ایران دیدار می‌کند.
رئیس پارلمان عربی: با رئیس دفتر نمایندگی ایران در قاهره دیدار می کنم رئیس پارلمان عربی اعلام کرد در راستای اجرای طرح گفتگوی پارلمان‌های کشورهای عربی و ایران در سفر خود به قاهره با حافظ منافع ایران دیدار می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/2877.jpg رئیس,پارلمان,عربی:,با,رئیس,دفتر,نمایندگی,ایران,در,قاهره,دیدار,می,کنم Icana

به گزارش خانه ملت (www.icana.ir) به نقل از پایگاه خبری "الان" کویت، "علی الدقباسی" رئیس پارلمان عربی دیروز شنبه برای برگزاری جلسات سه روزه این پارلمان، کویت را به مقصد قاهره ترک کرد.
دقباسی در این سفر قرار است با رئیس دفتر حفاظت از منافع ایران در قاهره نیز دیدار کند.
رئیس پارلمان عربی که خود نماینده پارلمان کویت است؛ اعلام کرد: این دیدار در راستای اجرای طرح گفتگوی پارلمانی میان کشورهای عربی و ایران صورت می گیرد.
رئیس پارلمان عربی در این سفر با "نبیل العربی" دبیر کل جدید اتحادیه عرب و وزیرخارجه سابق مصر نیز دیدار و آخرین تحولات کشورهای عربی را بررسی می کند.
پارلمان عربی در اولین جلسه رسمی دوره جدید خود در دوم خرداد ماه گذشته با طرح کمیسیون امور خارجی و امنیت ملی مبنی بر اجرای گفتگوهای عربی – ایرانی (کشورهای عربی و ایران) موافقت کرده بود.
پارلمان عربی متشکل از نمایندگانی از پارلمان های کشورهای عربی است و دفتر مرکزی آن در دمشق قرار دارد. جلسات این دوره پارلمان عربی در مقر اتحادیه عرب در قاهره برگزار می شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet