ایام محرم 1398
1390/04/18 11:35:37
سرویس اجتماعی
قنبری:

مردم؛ تنها قربانی رعایت نکردن صندوق تامین اجتماعی به تعهداتش هستند

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: در صورت ادامه روند صندوق تامین اجتماعی مبنی بر عدم رعایت تعهد نسبت به پرداخت مطالبات مراکز درمانی، این مراکز یا ارائه خدمت به بیمه شدگان را متوقف می‌کنند و یا اینکه تعطیل می‌شوند.
مردم؛ تنها قربانی رعایت نکردن صندوق تامین اجتماعی به تعهداتش هستند عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: در صورت ادامه روند صندوق تامین اجتماعی مبنی بر عدم رعایت تعهد نسبت به پرداخت مطالبات مراکز درمانی، این مراکز یا ارائه خدمت به بیمه شدگان را متوقف می‌کنند و یا اینکه تعطیل می‌شوند. https://cdn.icana.ir/d/019/1490.jpg مردم؛,تنها,قربانی,رعایت,نکردن,صندوق,تامین,اجتماعی,به,تعهداتش,هستند Icana

"داریوش قنبری" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، با بیان اینکه در مسائل میان وزارت بهداشت و صندوق تامین اجتماعی، من حق را به وزیر بهداشت می‌دهم اظهار کرد: مدت زیادی است که بیمه‌گران و به خصوص سازمان تامین اجتماعی مطالبات مراکز درمانی را پرداخت نمی‌کند و این مراکز با خطر ورشکستگی روبروهستند.

نماینده مردم ایلام، ایوان، مهران و چرداول در مجلس،‌ تصریح کرد: دلیل تمام مشکلات مراکز درمانی نیز به عدم اجرای تعهدات صندوق تامین اجتماعی مربوط است، من حتی مدت‌ها قبل سئوالی را در همین رابطه از وزیر رفاه و تامین اجتماعی مطرح کردم؛ اما متاسفانه به دلیل آنکه نمایندگان اطلاع کافی از این موضوع نداشتند و در جریان این مشکل نبودند به نفع وزیر رفاه رای دادند.

عضو فراکسیون اقلیت مجلس، با تاکید بر اینکه پاسخ وزیر رفاه به سئوالم گمراه‌کننده بود،‌ گفت: آقای صادق محصولی همان حرفای رحمت الله حافظی رئیس صندوق تامین اجتماعی را زد، در صورتی که اطلاعات ما نشان می‌دهد اینها مسائلی نیستند که آقایان در صندوق تامین اجتماعی بیان می‌کنند.

وی ادامه داد: در مجموع آن سئوال ناشی از یک مشکل اساسی در صندوق‌های بیمه‌ای بود که به تعهدات خود در مقابل مراکز درمانی عمل نکردند و همین امر مشکلات زیادی را برای مردم و به خصوص قشر ضعیف جامعه ایجاد کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet