هدر موبایل
1390/04/14 13:46:56
سرویس اجتماعی
فدایی:

ادغام وزارت تعاون ،کار و رفاه متولی اشتغال را تعیین می‌کند

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: مهمترین انتظاری که مردم از ادغام وزارت تعاون با رفاه و تامین اجتماعی و کار و امور اجتماعی دارند ایجاد اشتغال برای جوانان و مردم است.
ادغام وزارت تعاون ،کار و رفاه متولی اشتغال را تعیین می‌کند عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: مهمترین انتظاری که مردم از ادغام وزارت تعاون با رفاه و تامین اجتماعی و کار و امور اجتماعی دارند ایجاد اشتغال برای جوانان و مردم است. https://cdn.icana.ir/d/019/6071.jpg ادغام,وزارت,تعاون,،کار,و,رفاه,متولی,اشتغال,را,تعیین,می‌کند Icana

"صمد فدایی" در گفت‌و‌گو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) اظهارداشت:با توجه به اینکه در کشور متولی اشتغال مشخص نیست ایجاد وزارتخانه جدید با وظایف جدید می تواند بسیاری از مشکلات مرتبط با اشتغال جوانان را رفع کند.

نماینده مردم  سنقر وکلیایی در مجلس شورای اسلامی اظهارداشت: بنده از موافقان جدی ادغام وزارت تعاون با رفاه و تامین اجتماعی و کار و اموراجتماعی بودم ، انتظار می رود با این ادغام متولی خاص در ارتباط با اشتغال در کشور شکل گیرد.

عضوکمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی یادآورشد: با ادغام وزارتخانه های مذکور به دلیل سنخیت و نزدیکی که در بخش کاری و کارگران و مسایل کار دارد می توان انتظار تسهیل در کار و روان شدن اموررا داشت. 

فدایی خاطرنشان کرد: در حالی که تا پایان چشم انداز بیست ساله سهم وزارت تعاون در بحش اشتغال باید به  25 درصد برسد اما ما به عینه شاهدیم وزارت تعاون هیچ اقدامی در این خصوص به انجام نرسانده یا نمی رساند.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی یادآورشد:وزارت خانه جدید باید نسبت به رفع مشکلات اشتغال جوانان با تمام قدرت و جدیت اقدام کند.
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet