حلول ماه ربیع الاول
1390/04/13 15:45:53
سرویس اقتصادی
سیدناصر موسوی‌لارگانی تأکید کرد:

افزایش نرخ اشتغال با سرمایه‌گذاری در بورس

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان این که حجم نقدینگی موجود در جامعه باید در بازار بورس سرمایه‌گذاری شود، گفت: سرمایه‌گذاری در بورس توسعه بخش‌های تولیدی و همچنین افزایش نرخ اشتغال در جامعه را به همراه دارد.
افزایش نرخ اشتغال با سرمایه‌گذاری در بورس عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان این که حجم نقدینگی موجود در جامعه باید در بازار بورس سرمایه‌گذاری شود، گفت: سرمایه‌گذاری در بورس توسعه بخش‌های تولیدی و همچنین افزایش نرخ اشتغال در جامعه را به همراه دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/786.jpg افزایش,نرخ,اشتغال,با,سرمایه‌گذاری,در,بورس Icana

"سیدناصر موسوی‌لارگانی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)،‌ درباره علل کاهش قیمت ارز در هفته‌های اخیر تصریح کرد: اقدام‌های مؤثر مسئولان بانک مرکزی و همچنین کاهش قیمت جهانی نفت از جمله‌ علل کاهش قیمت ارز در بازار است.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی با بیان این که در تمام کشورهای دنیا مردم با نحوه فعالیت در بازار بورس آشنایی کامل دارند و منابع مالی خود را به راحتی در بازار بورس سرمایه‌گذاری می‌کنند، افزود: متأسفانه در ایران اقدام‌های لازم برای آشنایی مردم با بازار بورس انجام نشده است و مردم به علت عدم آگاهی از نحوه فعالیت در این بازار، سرمایه‌های خود را در بازارهایی نظیر ارز و سکه وارد می‌کنند.

 

سرمایه‌گذاری در بورس صادرات را افزایش می‌دهد

وی با بیان این که سرمایه‌گذاری در بازار بورس تولید کشور را توسعه می‌دهد، اظهار کرد: با توسعه یافتن تولید، نرخ اشتغال در جامعه افزایش می‌یابد و صادرات و واردات در کشور به راحتی انجام می‌شود.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با یادآوری این که پس از اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها بسیاری از بخش‌های تولیدی برای تولید با مشکل روبه‌رو شده‌اند، تصریح کرد: با سرمایه‌گذاری در بازار بورس و توسعه یافتن تولید، مشکل‌ بخش‌های تولیدی کشور برطرف می‌شود و آنها می‌توانند به تولید خود ادامه دهند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet