هدر اصلی
1390/04/13 18:15:18
سرویس استان ها
نصیر پور سردهائی:

شهرداری شهرستان سراب در آمد کافی ندارد

نماینده مردم سراب ومهربان در مجلس گفت: شهرداری شهرستان سراب درآمد کافی ندارد، این امر به این دلیل است که صنعت چشمگیری در این شهر وجود ندارد.
شهرداری شهرستان سراب در آمد کافی ندارد نماینده مردم سراب ومهربان در مجلس گفت: شهرداری شهرستان سراب درآمد کافی ندارد، این امر به این دلیل است که صنعت چشمگیری در این شهر وجود ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/1506.jpg شهرداری,شهرستان,سراب,در,آمد,کافی,ندارد Icana

"مجید نصیرپورسردهائی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) گفت: معابر و روستاهای شهر سراب امکانات مناسبی ندارند، این امر به این دلیل است که شهرداری سراب بودجه کافی برای اداره شهرستان سراب در اختیار ندارد.

نماینده مردم سراب و مهربان در مجلس شورای اسلامی گفت: وضعیت عمرانی استان آذربایجان غربی به مراتب بهتراز آذربایجان شرقی است، از این رو امیدواریم دولت نگاه ویژه‌ای به شهرستان سهراب داشته باشد.

وی ادامه داد: بافت‌های شهری شهرستان سراب فرسوده شده است، ولی متاسفانه شهرداری شهرستان سراب توان مالی  برای رفع این مشکلات ندارد.

شهرستان سراب با مساحت ۳۵۶۰کیلومترمربع درجنوب شرقی استان آذربایجان شرقی واقع گردیده‌است.این شهرستان ازشمال به شهرستان‌های مشکین شهروهریس - ازشرق به استان اردبیل - ازجنوب به شهرستان میانه و ازغرب به شهرستان بستان آباد محدوداست.
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet