هدر موبایل
1390/04/13 11:21:06
سرویس اقتصادی
ملک‌محمدی با تشریح پیگیری‌های خود برای دریافت مجوزهای لازم:

ساخت پالایشگاه دامغان به همت مسئولان اجرایی نیاز دارد

نماینده مردم دامغان در مجلس، از پایان مراحل دریافت مجوز ساخت پالایشگاه دامغان خبر داد و روند دریافت این مجوز و ساخت پالایشگاه را مطلوب ارزیابی کرد.
ساخت پالایشگاه دامغان به همت مسئولان اجرایی نیاز دارد نماینده مردم دامغان در مجلس، از پایان مراحل دریافت مجوز ساخت پالایشگاه دامغان خبر داد و روند دریافت این مجوز و ساخت پالایشگاه را مطلوب ارزیابی کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/1689.jpg ساخت,پالایشگاه,دامغان,به,همت,مسئولان,اجرایی,نیاز,دارد Icana

"حسن ملک‌محمدی" به خبرنگار هفته‌نامه کویر گفت: در دستور کتبی معاون اول ریاست‌جمهوری به سرپرست وزارت نفت با قید فوریت، دکتر رحیمی، موافقت خود را با احداث این پالایشگاه اعلام کردند.

نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مراحل قانونی و پیگیری‌های لازم برای احداث این پالایشگاه به پایان رسیده و مراحل اخذ مجوز و دیگر اقدامات قانونی احداث این پالایشگاه با جدیت در حال پیگیری است و به مراحل پایانی نزدیک است و با فضل خداوند و کمک و یاری مسئولان امیدواریم در آینده‌ای بسیار نزدیک شاهد اجرایی شدن این طرح شویم.

ملک‌محمدی یادآور شد: مراحل کاری و دریافت مجوز برای این پالایشگاه از حوزه کاری من به‌عنوان نماینده مجلس با موفقیت به پایان رسیده و اکنون کار وارد فاز اجرایی می‌شود که به ثمر رسیدن آن نیازمند همت و تلاش مسئولان این شهرستان و استان است.

 

راه‌اندازی تصفیه‌خانه آب دامغان

نماینده مردم دامغان همچنین در سفر به حوزه انتخابیه خود ضمن اعلام خبر بازدید از مجتمع تصفیه آب آشامیدنی شهرستان دامغان از پایان مراحل ساخت و راه‌اندازی این تصفیه‌خانه خبر داد.

حسن ملک‌محمدی در این سفر همراه با فرماندار، شهردار و مدیر اداره آب و فاضلاب شهرستان دامغان از تصفیه‌خانه جدیدالتاسیس این شهر بازدید کرد و با ابراز خشنودی از مراحل پایانی ساخت این تصفیه‌خانه اظهار امیدواری کرد مراحل تإسیس و تجهیز این تصفیه‌خانه به‌زودی پایان یابد و تا نیمه شعبان و حداکثر تا قبل از آغاز ماه مبارک رمضان با حضور وزیر نیرو در این شهرستان بهره‌برداری از این تصفیه‌خانه آغاز شود.

به گفته وی، با احداث این تصفیه‌خانه یکی از مشکلات اصلی مردم دامغان به‌دلیل نامطلوب و نامطبوع بودن آب آشامیدنی برای همیشه حل خواهد شد و مردم می‌توانند در ماه مبارک رمضان روزه‌های خود را با آب گوارا و سالم افطار کنند.

 

مراسم شهر شدن کلاته رودبار

همچنین ملک‌محمدی از افتتاح سومین شهر دامغان با عنوان کلاته رودبار در چهاردهم تیرماه خبر داد و در این بازه گفت: در روز سه‌شنبه هفته جاری با حضور رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کل کشور سومین شهر دامغان طی مراسمی با شکوه رسما با عنوان شهر کلاته رودبار افتتاح خواهد شد و همچنین کارخانه پاراب دامغان در شهرک صنعتی با حضور استاندار و رئیس سازمان شهرداری‌ها به مناسبت هفته صنعت و معدن افتتاح خواهد شد.

حضور در جمع باشکوه مردم شهرستان دامغان در حسینیه دباغان، حضور و ایراد سخنرانی در مسجدالنبی و مسجد امام رضا در منطقه خواجه شهاب و دیدار با استاد بزرگوار حاج شیخ محمد ترابی و بهره‌مندی از محضر ایشان از دیگر برنامه‌های نماینده مردم دامغان در این سفر بود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet