هدر موبایل
1390/04/13 15:45:00
سرویس سیاسی
رضا علیزاده:

دستگاه قضایی با سیاستمداران بداخلاق برخورد قاطع کند

عضو کمیسیون شورا‌ها و امور داخلی مجلس با اشاره به لزوم رعایت اخلاق اسلامی در عرصه سیاست کشور، تاکید کرد: دستگاه قضایی با سیاستمداران بداخلاق برخورد قاطع کند.
دستگاه قضایی با سیاستمداران بداخلاق برخورد قاطع کند عضو کمیسیون شورا‌ها و امور داخلی مجلس با اشاره به لزوم رعایت اخلاق اسلامی در عرصه سیاست کشور، تاکید کرد: دستگاه قضایی با سیاستمداران بداخلاق برخورد قاطع کند. https://cdn.icana.ir/d/019/2489.jpg دستگاه,قضایی,با,سیاستمداران,بداخلاق,برخورد,قاطع,کند Icana

"رضا علیزاده" در گفت‌و‌گو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) درباره لزوم رعایت اخلاق اسلامی در عرصه سیاست کشور، گفت: مقام معظم رهبری بار‌ها بر پایبندی مسئولان به اخلاق دینی در حوزه‌های مختلف از جمله سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی تاکید کرده‌اند، زیرا مطالعه تاریخ نشان می‌دهد که مردم از حاکمان خود الگو می‌گیرند.

نماینده ورزقان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر مراعات موازین و شاخصه‌های اخلاقی از سوی سیاسیون، تصریح کرد: ‌ اگر رفتار اهل سیاست بویژه دولتمردان و فعالان حزبی با احکام دینی و ضوابط قانونی منطبق باشد، نظم و ثبات سیاسی در جامعه حفظ می‌شود و گرنه بر اثر یک موضع‌گیری ساده، گروه‌های متعدد اجتماعی با هم درگیر خواهند شد.

وی با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس نهم در اسفندماه سال جاری، افزود: کسانی که برای حضور در این میدان بزرگ رقابت سیاسی آماده می‌شوند، باید از بداخلاقی دوری گزینند تا در صورت پیروزی خادمی صالح برای موکلین خود باشند.

عضو کمیسیون شورا‌ها و امور داخلی مجلس آثار بداخلاقی سیاسی را به حال کشور و نظام بسیار مضر و مخرب خواند و اظهار کرد: وقتی یک فرد برای توجیه افکار و اعمالش، عملکرد و دستاورد‌های دیگران را زیر سوال می‌برد و به آنها تهمت و افترا می‌زند، علاوه بر تخریب وجه و شخصیت خود نزد افکار عمومی، اعتماد ملت به مسئولان را مخدوش می‌کند.

وی خواستار برخورد قاطع دستگاه قضایی با سیاستمداران بداخلاق شد و ادامه داد: حاکم شدن تهمت، افترا، دروغ و شایعه بر فضای تبلیغات انتخاباتی بر مشارکت مردم پای صندوق‌های رأی اثر منفی می‌گذارد و می‌طلبد دستگاه‌های نظارتی برای پیشگیری از این مسئله تدابیر لازم را بیاندیشند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet