شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1390/04/13 14:08:39
سرویس سیاسی
رئیس کمیسیون روابط خارجی پارلمان آلمان در واکنش به نماینده اسرائیل:

همه فراکسیون‌های پارلمان آلمان خواستار ادامه روابط با تهران هستند

رئیس هیات پارلمانی صهیونیستی که به آلمان سفر کرده است اعلام کرد بعد از حضور نمایندگان ایرانی در پارلمان آلمان، قصد ترک این کشور را داشتیم اما سفیر رژیم صهونیستی در برلین آنها را از این کار منصرف کرده است.
همه فراکسیون‌های پارلمان آلمان خواستار ادامه روابط با تهران هستند رئیس هیات پارلمانی صهیونیستی که به آلمان سفر کرده است اعلام کرد بعد از حضور نمایندگان ایرانی در پارلمان آلمان، قصد ترک این کشور را داشتیم اما سفیر رژیم صهونیستی در برلین آنها را از این کار منصرف کرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/230.jpg همه,فراکسیون‌های,پارلمان,آلمان,خواستار,ادامه,روابط,با,تهران,هستند Icana

به گزارش خانه ملت (www.icana.ir)، روزنامه آلمانی "زود دویچه تسایتونگ" در گزارشی به نقل از "شاوول موفاز" رئیس هیات پارلمانی رژیم صهیونیستی که به آلمان سفر کرده است، نوشت: بعد از مطلع شدن از حضور همزمان هیات پارلمانی ایران در پارلمان آلمان، قصد رها کردن سفر به برلین را داشتیم اما بعد از مشورت با سفیر رژیم صهیونیستی از این کار صرفنظر کردیم و تصمیم گرفتیم اعتراض خود را با ارسال نامه‌هایی به مقامات آلمانی اعلام کنیم.
وی افزود: در این سفر دریافتیم که موضع آلمان در مورد تحریم اقتصادی ایران شوخی است.
موفاز اضافه کرد: آلمان بداند که سفر هیات پارلمانی ایران سبب نگرانی شدید رژیم صهونیستی است و بر روابط این رژیم با آلمان نیز تاثیرات منفی بسیاری خواهد گذاشت.
"رابرت بولنتس" رئیس کمیسیون روابط خارجی پارلمان آلمان در پاسخ به اظهارات این نماینده صهیونیست گفت: به هیات پارلمانی رژیم صهیونیستی در این سفر بارها تاکید کردیم و باز هم تاکید می کنیم که همه فراکسیون‌های پارلمان آلمان در مورد عدم قطع روابط با ایران اتفاق نظر دارند و خواهان ادامه روابط با تهران هستند.
وی همچنین از بررسی سخنرانی محمود احمدی نژاد در مورد به رسمیت نشناختن هولوکاست در گفتگو با نمایندگان ایرانی خبر داد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet