هدر اصلی
1390/04/18 11:46:04
سرویس اجتماعی
جمشیدزهی:

گرما، طوفان و ریزگردهای عربی سه بخش زندگی مردم سیستان وبلوچستان است

نماینده مردم سراوان در مجلس شورای گفت: مردم سیستان و بلوچستان از گرمای شدید هوا و طوفان شن گلایه داشتند حال با اضافه شدن ریزگردهای عربی زندگی برای آن ها طاقت فرسا شده است.
گرما، طوفان و ریزگردهای عربی سه بخش زندگی مردم سیستان وبلوچستان است نماینده مردم سراوان در مجلس شورای گفت: مردم سیستان و بلوچستان از گرمای شدید هوا و طوفان شن گلایه داشتند حال با اضافه شدن ریزگردهای عربی زندگی برای آن ها طاقت فرسا شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/3603.jpg گرما،,طوفان,و,ریزگردهای,عربی,سه,بخش,زندگی,مردم,سیستان,وبلوچستان,است Icana

"عبدالعزیز جمشیدزهی" در گفت‌و‌گو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) اظهارداشت: متاسفانه پدیده ریزگردها در کشور به معضلی بزرگ تبدیل شده است به نحوی که زندگی عادی مردم در این مناطق مختل شده است.

عضو کمیسیون بهداشت ودرمان و آموزش پزشکی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: پدیده ریزگردهای عربی  به همراه طوفان شن خسارت بسیار شدیدی برمردم مناطق استان‌های شرقی به خصوص سیستان و بلوچستان وارد کرده است.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی یاد آورشد: مردم سیستان و بلوچستان از گرمای شدید هوا و طوفان شن گلایه داشتند حال با اضافه شدن ریزگردهای عربی این موضوع طاقت مردم را طاق کرده است

عضوکمیسیون بهداشت ودرمان و آموزش پزشکی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ریزگردهای عربی حاوی خطرناکترین بیماری ها و منشاء بسیاری از امراض و نارحتی ها در بلند مدت هستند گفت: اگر هرچه سریعترچاره ای برای ریزگردهای عربی از طرف مسئولان اندیشیده نشود در آینده ای نزدیک باید شاهد بروز انواع سرطان در بسیاری از استان های کشور باشیم.

وی خاطرنشان کرد: ضرورت دارد مسئولان وزارت امورخارجه، معاون حفاظت و محیط زیست  و وزارت بهداشت و درمان و به خصوص وزارت کشور چاره ای برای مقابله با تبعات ریزگردهای عربی در نظر گیرند.  
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet