هدر اصلی
1390/04/13 15:47:45
سرویس دیگر رسانه‌ها
طاهرخانی:‏

عامدانه به تنش‌های سیاسی دامن زده می‌شود‎ ‎

امکان دارد، جریان انحرافی برای اینکه مردم را جذب کند با پرچم دیگری وارد انتخابات شوند. عملکردی که از خود به جای گذاشته ‏اند، در سبد اصولگرایان است و لازمه جلب آرای مردم این است که با چهره های ناشناخته، وارد انتخابات شوند و از طرفی ممکن ‏است از توان اقتصادی دولت استفاده کرده و با امکانات دولتی، وارد عرصه انتخابات شوند تا بتوانند رأی مردم را به دست آورند‏.
عامدانه به تنش‌های سیاسی دامن زده می‌شود‎ ‎ امکان دارد، جریان انحرافی برای اینکه مردم را جذب کند با پرچم دیگری وارد انتخابات شوند. عملکردی که از خود به جای گذاشته ‏اند، در سبد اصولگرایان است و لازمه جلب آرای مردم این است که با چهره های ناشناخته، وارد انتخابات شوند و از طرفی ممکن ‏است از توان اقتصادی دولت استفاده کرده و با امکانات دولتی، وارد عرصه انتخابات شوند تا بتوانند رأی مردم را به دست آورند‏. https://cdn.icana.ir/d/019/313.jpg عامدانه,به,تنش‌های,سیاسی,دامن,زده,می‌شود‎,‎ Icana

مجلس آینده مجلس متنوعی خواهد بود. آنهایی که دلبستگی بیشتری نسبت به نظام دارند، در انتخابات آینده هم حضور خواهند داشت؛ هرچند ممکن است در قالب یک لیست نباشند. به هر حال باید منتظر قضاوت مردم بود.

امیر طاهرخانی در گفت وگو با تابناک با اشاره به موفق نبودن برنامه ها و عملکرد دولت گفت: طبیعی است که رویکرد مردم به دلیل رویگردانی از عملکرد دولت، به مجموعه های مقابل خواهد بود. عملکرد اقتصادی در گذشته از نگاه مردم مثبت بوده و تیم های اقتصادی نیز قوی بودند، مشکلات مردم کمتر و شاخص های اقتصادی نسبت به حال حاضر بهتر بود؛ بنابراین، مردم سرانجام به کسی رأی می دهند که بتواند منافع ملی را تأمین کرده و مشکلات آنان را برطرف کند.

مجلس جایگاه مهمی است و مردم با حضور گسترده شرکت خواهند کرد و مشارکت بیشتری خواهند داشت. به این دلیل که برای رفع مشکلات جامعه و سرنوشت خود احساس مسئولیت می کنند.

نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این که آیا ممکن است گروه انحرافی با جدا کردن خود از اصولگرایان، به دنبال موقعیت برای خود باشد، گفت: این واقعیتی است که هست؛ البته برخی جریان انحرافی را منتسب به جریان اصلاح طلبان می دانند، ولی شاخص ها این را نشان نمی دهد و همچنان جریان انحرافی در دامان جریان اصولگرایی است، چون در این جریان پرورش یافته است؛ اما امکان دارد برای اینکه مردم را جذب کند با پرچم دیگری وارد انتخابات شوند. عملکردی که از خود به جای گذاشته اند، در سبد اصولگرایان است و لازمه جلب آرای مردم این است که با چهره های ناشناخته وارد انتخابات شوند و از طرفی، امکان دارد از توان اقتصادی دولت استفاده کرده و با امکانات دولتی وارد عرصه انتخابات شوند تا بتوانند رأی مردم را به دست آورند.

طاهرخانی خاطرنشان کرد: لقب جریان انحرافی را به نوعی اصولگرایان بر این گروه گذاشته اند. اینها از اصول اصولگرایان منحرف شده اند، چنانچه آیت الله مصباح اینها را بدتر از جریان فتنه دانسته است. خطر اینها برای انقلاب جدی و طبیعی است که باید برای برخورد با اینها چاره اندیشی کرد؛ افزون بر اینکه مدیریتی که تاکنون بر کشور داشته اند، آسیب های جدی برای نظام داشته و شاهد آثار آن هستیم. بحران ها و تنش های سیاسی که در کشور پدید می آید، عامدانه دامن زده می شود و امیدواریم که برای همه، اصل انقلاب و حفظ دستاوردهای انقلاب و پیروی از رهبری به عنوان یک اصل مورد توجه باشد و عملا به این اصول پایبند باشیم، نه در قالب شعار، چرا که شعارها، کارایی خود را از دست داده اند و مردم به دنبال این هستند که بدانند چه کسی در عمل به اصول و شعارهای خود پایبند است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet