هدر موبایل
1390/04/15 17:03:08
سرویس استان ها
عزت الله دهقان:

راه آهن خرم آباد - اندیمشک موجب راحتی در حمل و نقل می‌شود

نماینده مردم درود و ازنا در مجلس از کلنگ زنی پروژه ملی راه آهن خرم آباد - درود- اندیمشک ابراز خرسندی کرد و گفت: این پروژه که از مصوبات سفر دوم رئیس جمهوری به لرستان بوده است، پس از پیگیری‌های مجمع نمایندگان استان لرستان و مسئولان استانی، هفته گذشته کار ساختش کلید خورد.
راه آهن خرم آباد - اندیمشک موجب راحتی در حمل و نقل می‌شود نماینده مردم درود و ازنا در مجلس از کلنگ زنی پروژه ملی راه آهن خرم آباد - درود- اندیمشک ابراز خرسندی کرد و گفت: این پروژه که از مصوبات سفر دوم رئیس جمهوری به لرستان بوده است، پس از پیگیری‌های مجمع نمایندگان استان لرستان و مسئولان استانی، هفته گذشته کار ساختش کلید خورد. https://cdn.icana.ir/d/019/5213.jpg راه,آهن,خرم,آباد,-,اندیمشک,موجب,راحتی,در,حمل,و,نقل,می‌شود Icana

"عزت الله دهقان" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) آغاز عملیات راه آهن خرم آباد - درود – اندیمشک را به فال نیک گرفت و آن را پروژه ای ملی خواند.

نماینده مردم درود و ازنا در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: پیگیری‌های مجمع نمایندگان استان لرستان بالاخره نتیجه داد و این پروژه امسال در بودجه 90 ردیفی مستقل به خود اختصاص داد.

وی افزود: اجرای طرح راه آهن درود – خرم آباد – اندیمشک، 14 هزار و 680 میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده و در قانون بودجه امسال 250 میلیارد ریال اعتبار برای آغاز عملیات اجرایی طرح اختصاص یافته است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در باره اعتبارات این طرح، گفت: مقدار ریالی اعتبارات کافی به نظر می‌رسد به شرط آن که کل اعتبارات محقق شود.

استان لرستان که از شمال به استان مرکزی و همدان، از جنوب به استان خوزستان، از شرق به استان اصفهان و از غرب به استان‌های کرمانشاه و ایلام محدود می‌شود، موقعیت جغرافیایی بسیار مناسبی دارد که توجه به احداث، ترمیم، به‌سازی و استانداردسازی راه‌های آن از ضروریات است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet