شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1390/04/14 13:25:41
سرویس استان ها
خباز خبر داد:

بهره‌برداری و کلنگ‌زنی 7 پروژه عمرانی در کاشمر

نماینده مردم کاشمر،‌ بردسکن و خلیل آباد در مجلس، از بهره‌برداری از هفت پروژه عمرانی در حوزه انتخابیه‌اش با حضور وزیر راه و شهرسازی خبر داد.
بهره‌برداری و کلنگ‌زنی 7 پروژه عمرانی در کاشمر نماینده مردم کاشمر،‌ بردسکن و خلیل آباد در مجلس، از بهره‌برداری از هفت پروژه عمرانی در حوزه انتخابیه‌اش با حضور وزیر راه و شهرسازی خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/3651.jpg بهره‌برداری,و,کلنگ‌زنی,7,پروژه,عمرانی,در,کاشمر Icana

"محمدرضا خباز" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) با اعلام این که روز 13 تیرماه، چندین پروژه عمرانی با حضور "علی نیکزاد" وزیر راه و شهرسازی در حوزه انتخابیه‌اش به بهره‌برداری رسیده است، با تشریح این پروژه‌ها گفت: چهار هزار و 300 واحد مسکن مهر در کاشمر به بهره‌برداری رسید.

نماینده مردم کاشمر،‌ بردسکن و خلیل آباد در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: همچنین اداره مسکن و شهرسازی در کاشمر تأسیس شد و همچنین کلنگ مجتمع آموزشی دوره ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان در مجموعه ساختمان‌های مسکن مهر زده شد.

خباز، وضعیت مسکن مهر کاشمر را ممتاز در سطح استان برشمرد و تأکید کرد: مسکن مهر در کاشمر وضعیت بسیار مطلوبی دارد.

وی با بیان این که جاده علی آباد - خلیل آباد نیز با حضور نیکزاد به بهره‌برداری رسید، از کلنگ‌زنی فرودگاه منطقه‌ای شهید مدرس در نزدیکی شهر کاشمر و تربت حیدریه خبر داد و اظهار کرد: با افتتاح این فرودگاه بیش از هشت شهر می‌توانند از راه هوایی بهره‌مند شوند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، از کلنگ‌زنی راه آهن کاشمرـ مشهد ـ بافق در آینده‌ای نزدیک خبر داد و افزود: به علت این که هنوز پیمانکار این پروژه مشخص نشده است، کلنگ زنی آن انجام نشد و با مشخص شدن پیمانکار پروژه، کلنگ‌زنی آن انجام خواهد شد.

وی از دشواری اخذ مجوز کمیسیون ماده 32 دولت در برنامه چهارم (کمیسیون ماده 215 برنامه پنجم) برای ساخت راه آهن کاشمر ـ مشهد ـ بافق گفت و اظها کرد: با وجود این که در بودجه سال 89 این مصوبه سفر اول دولت بودجه 11 میلیاردی داشت، اما مجوز عملیات ساخت آن صادر نمی‌شد.

خباز ادامه داد: دستور برای ساخت پل برای یکی از روستاهای کاشمر که نزدیک به هفت هزار جمعیت دارد و تنها راه آن به شهرستان کاشمر، راه آبی بود نیز صادر شد.

عضو فراکسیون خط امام (ره)، سفر روز 13 تیرماه "علی نیکزاد" وزیر راه و شهرسازی را به حوزه انتخابیه‌اش مثبت ارزیابی و تأکید کرد: این سفر برای مردم منطقه آثار برکات مفیدی به همراه داشت.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet