هدر موبایل
1390/04/14 11:40:00
سرویس بین الملل
سروری:

کوبیدن بر طبل تهدید و تحریم نشانه ضعف آمریکاست

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس کوبیدن بر طبل تهدید و تحریم را نشانه ضعف آمریکا مقابل منطق ایران در رابطه با موضوعات مختلف بین‌المللی دانست.
کوبیدن بر طبل تهدید و تحریم نشانه ضعف آمریکاست عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس کوبیدن بر طبل تهدید و تحریم را نشانه ضعف آمریکا مقابل منطق ایران در رابطه با موضوعات مختلف بین‌المللی دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/2230.jpg کوبیدن,بر,طبل,تهدید,و,تحریم,نشانه,ضعف,آمریکاست Icana

"پرویز سروری" در گفت‏وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) درباره خواست سناتورهای آمریکایی از دولت اوباما برای اعمال فشار بیشتر بر ایران، گفت: این سیاست شکست خورده‌ای است که واشنگتن ۳۳ سال در قبال جمهوری اسلامی به کار برد، اما جز انزوای خود نتیجه دیگری به دست نیاورد.

نماینده تهران، ری، ‌ اسلامشهر و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی اصرار مقامات کاخ سفید بر زورگویی و زیاده خواهی در صحنه جهانی را فاقد عقبه منطق سیاسی خواند و تصریح کرد: کوبیدن بر طبل تهدید و تحریم نشانه ضعف آمریکا مقابل مواضع منطقی جمهوری اسلامی ایران در رابطه با موضوعات مختلف بین‌المللی است.

وی با اشاره به اظهارات مشاور امنیت ملی باراک اوباما مبنی بر اعلام آمادگی آمریکا برای تعامل با ایران در موضوع هسته‌ای، افزود: این نوع موضع‌گیری‌ها بیشتر برای مدیریت افکار عمومی جهان صورت می‌گیرد تا از قبل آن با استفاده از امپریالیسم رسانه‌ای تشدید فشارهای بین المللی را علیه تهران توجیه کنند.

رئیس کمیته امنیت مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: جمهوری اسلامی طی ۳۳ سال بعد از پیروزی انقلاب بدون تاثیرپذیری از تحریم‌ها، با اقتدار قله‌های رشد، پیشرفت و توسعه را در زمینه‌های نظامی، دفاعی، امنیتی و علمی فتح کرد و امروز با وجود ناراحتی دشمنان و کارشکنی آنها در جهت‌دهی به معادلات بین‌المللی نقش‌آفرینی موثری دارد.

وی با پوسیده خواندن رویکرد تشدید تحریم‌ها بر ضد ایران، ادامه داد: تنها نتیجه عملی این سیاست اعتراض تجار و شرکت‌های آمریکایی به سیاستمداران این کشور است، چون بر اثر تحریم‌ها قدرت و فرصت رقابت با سایر شرکت‌های اقتصادی را برای سرمایه گذاری در ایران از دست داده‌اند.

مشاور امنیت ملی آمریکا در مصاحبه با یک شبکه آمریکایی در حالی از اعلام آمادگی آمریکا برای تعامل با ایران خبر داد که از سوی دیگر دو تن از سناتورهای برجسته این کشور با اعمال فشار به دولت خود خواستار اقدامات بیشتری علیه ایران شدند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet