هدر موبایل
1390/04/14 15:45:00
سرویس سیاسی
سخنگوی کمیسیون اصل 90:

هر کس وحدت ملی را خدشه‌دار کند، باید مجازات شود

سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ با بیان این که مقام معظم رهبری همواره بر عملی بودن شعار وحدت تاکید دارند، گفت: ایشان معتقدند برای رسیدن به انسجام حقیقی حرف‌ها نباید جنبه شعاری داشته باشد.
هر کس وحدت ملی را خدشه‌دار کند، باید مجازات شود سخنگوی کمیسیون اصل 90 با بیان این که مقام معظم رهبری همواره بر عملی بودن شعار وحدت تاکید دارند، گفت: ایشان معتقدند برای رسیدن به انسجام حقیقی حرف‌ها نباید جنبه شعاری داشته باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/52.jpg هر,کس,وحدت,ملی,را,خدشه‌دار,کند،,باید,مجازات,شود Icana

"حسین اسلامی" در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت(www.icana.ir)، درباره صحبت­های روز گذشته مقام معظم رهبری در جمع فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و مسئولان حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه، افزود: امروز دشمنان بیگانه به دنبال ایجاد شکاف در بین مسئولان با یکدیگر و با مردم هستند، بر این اساس با سوء استفاده از یکسری موضوعات و مباحثی که در داخل کشور به عنوان سلیقه­های متفاوت سیاسی مطرح است، سعی دارند فضای سیاسی کشور را متشنج جلوه دهند.

نماینده ساوه با تاکید بر بخشی از صحبت­های مقام معظم رهبری مبنی بر حفظ وحدت و انسجام عملی خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری در فرمایشات خود به کرات بر این موضوع اشاره داشتند و در سخنرانی اخیر خود در جمع فرماندهان سپاه هم تاکید کردند که وحدت و انسجام باید جنبه عملی داشته باشد.

اسلامی با اشاره به تاکیدهای مقام معظم رهبری بر اجرای قانون در کشور،‌ گفت: قوانین و مقررات جاری کشور برای همه لازم الاجرا بوده و همه ملزم به رعایت آن هستند؛ بر این اساس خاطیان باید طبق قانون و بدون در نظر گرفتن هیچ‌گونه تخفیف مجازات شوند.

 

هرکسی التزام به ولایت فقیه دارد باید با رفتار عملی پایبندی خود را نشان دهد

نماینده ساوه ادامه داد: هر کس که التزام به ولایت فقیه دارد باید با رفتار عملی پایبندی خود را به نظرات ایشان نشان داده و در راستای حفظ وحدت و انسجام گام بردارد.

عضو کمیسیون اصل 90، تاکید کرد: طبق فرمایشات مقام معظم رهبری چنانچه هر گونه تعهد عملی به وحدت و انسجام از بین برود شاهد سوء استفاده دشمنان نظام خواهیم بود.

او در توضیح بخش دیگری از صحبت­های حضرت آیت‌الله خامنه‌ای درباره ایجاد سد و دیواری محکم در مقابل دشمنان، گفت: این فرمایش مقام معظم رهبری ایجاب می کند که اگر کسی وحدت ملی را خدشه‌دار کرد اعم از دولت یا افراد عام باید مورد مجازات قرار بگیرند.

او با تاکید بر این­که در این مورد نباید تبعیضی بین افراد و گروه­های مختلف باشد، گفت: در این زمینه حتی اگر تخلف و قانون شکنی از سوی دولت صورت گرفته و مصوبه مجلس زیر پا گذاشته شود حتما باید برخورد قاطع صورت گیرد.

اسلامی برخورد با متخلف از سوی دستگاه قضایی را اجتناب‌ناپذیر دانست و افزود: چنانچه برخوردی با متخلفان قانون صورت نگیرد، نتیجه اش کنش و واکنش­هایی می­شود که شاهد آن هستیم.

 

عدم برخورد با خاطیان تجری می‌آورد

سخنگوی کیسیون اصل 90 با بیان این که عدم برخورد با خاطیان تجری می آورد، تصریح کرد: قوه قضائیه باید بدون هر گونه تعارف با خاطیان برخورد کند، چرا که در غیر این صورت افراد جرات تخطی از قانون را پیدا می کنند.

او در پایان با تاکید بر وحدت رویه، خاطر نشان کرد: این وحدت رویه در یک تعامل دو طرفه هم باید از سوی مجلس و هم دولت رعایت شود.

رهبر معظم انقلاب اسلامی روز دوشنبه - ۱۳ تیرماه - در دیدار فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و مسئولین حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه، تأکید کردند: یکی از موارد بسیار مهم و ضروری برای ادامه حرکت تکاملی و رو به جلوی انقلاب اسلامی، پرهیز از دمیدن و مشتعل کردن فضای اختلاف، هیاهو و جنجال در جامعه است و همه دستگاهها و جریانهای سیاسی و فکری باید به حفظ وحدت، پایبندی عملی داشته باشند.        

     

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet