هدر موبایل
1390/04/15 10:26:59
سرویس اجتماعی
کرمی:

تعیین تکلیف طرح جامع ایثارگری خواست همه نمایندگان است

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی، با مثبت ارزیابی کردن اقدام‌های حمایتی نسبت به جانبازان تاکید کرد: خواست همه نمایندگان این است که طرح جامع ایثارگران هر چه سریعتر در دستور کار مجلس قرار بگیرد و اگر نیاز به اصلاح داشت، این اصلاحیه صورت بگیرد.
تعیین تکلیف طرح جامع ایثارگری خواست همه نمایندگان است نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی، با مثبت ارزیابی کردن اقدام‌های حمایتی نسبت به جانبازان تاکید کرد: خواست همه نمایندگان این است که طرح جامع ایثارگران هر چه سریعتر در دستور کار مجلس قرار بگیرد و اگر نیاز به اصلاح داشت، این اصلاحیه صورت بگیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/4880.jpg تعیین,تکلیف,طرح,جامع,ایثارگری,خواست,همه,نمایندگان,است Icana

"غلامرضا کرمی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، با بیان اینکه قوانین مصوب مربوط به جانبازان و ایثارگران تا حدودی از مشکلات آنها کاسته است، افزود: در مجموع قوانین مربوط به جانبازان و اقدام‌های اعمال شده از سوی بنیاد جانبازان بسیار موثر بوده و برخی از مشکلات آنها را رفع کرده است.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، تاکید کرد:  برخی از جانبازان و به خصوص کسانی که درصد جانبازی بالایی دارند مانند قطع عضوی‌ها و کسانی که دچار بیماری‌های اعصاب و روان شده‌اند، به توجه  و حمایت بیشتری نیاز دارند.

وی با تاکید بر اینکه خانواده‌های آنها نیز باید تحت حمایت قرار بگیرند، گفت: می‌طلبد که تلاش‌ بیشتری در جهت حمایت از جانبازان و خانواده‌هایشان صورت بگیرد؛ ولی تاکنون نیز روند حمایتی روند مناسبی بوده است.

کرمی همچنین اظهار امیدواری کرد که طرح جامع ایثارگران با سرعت بیشتری بررسی شود و به صحن مجلس بیاد؛ چرا که این موضوع خواست تمام نمایندگان است.

15 تیرماه مصادف با میلاد حضرت ابوالفضل (ع)، روز جانباز نامگذاری شده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet