هدر اصلی
1390/04/14 16:56:40
سرویس استان ها
عیسی‌زاده:

راه‌آهن مراغه – میاندوآب اواخر تیرماه به بهره‌برداری می‌رسد

نماینده مردم میاندوآب، شاهین‌دژ و تکاب در مجلس با بیان اینکه راه‌آهن میاندوآب – مراغه در اواخر تیرماه سال ۹۰ به بهره‌برداری می‌رسد، گفت: با بهره‌برداری از این پروژه مشکل حمل و نقل منطقه تا حدودی کاهش می‌یابد.
راه‌آهن مراغه – میاندوآب اواخر تیرماه به بهره‌برداری می‌رسد نماینده مردم میاندوآب، شاهین‌دژ و تکاب در مجلس با بیان اینکه راه‌آهن میاندوآب – مراغه در اواخر تیرماه سال 90 به بهره‌برداری می‌رسد، گفت: با بهره‌برداری از این پروژه مشکل حمل و نقل منطقه تا حدودی کاهش می‌یابد. https://cdn.icana.ir/d/019/1606.jpg راه‌آهن,مراغه,–,میاندوآب,اواخر,تیرماه,به,بهره‌برداری,می‌رسد Icana

"مهدی عیسی‌زاده" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، با بیان اینکه ساخت پروژه راه‌آهن میاندوآب - مراغه در سال 85 آغاز شد، افزود: این پروژه در هنگام ساخت با مشکلات فراوانی مواجه بود که خوشبختانه با تلاش و پیگیری‌های مناسب کارشناسان این مشکلات برطرف شد.

نماینده مردم میاندوآب، شاهین‌دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه میزان اعتبار اختصاص یافته به پروژه راه‌آهن میاندوآب – مراغه حدود ده میلیارد تومان بوده است، تصریح کرد: خوشبختانه 95 درصد مراحل عملیاتی این پروژه به اتمام رسیده و پیش‌بینی می‌شود که تا اواخر تیرماه سال 90 به بهره‌برداری برسد.

عیسی‌زاده با بیان این که طول راه‌آهن میاندوآب – مراغه حدود 46 کیلومتر است، افزود: این خط راه‌آهن در حاشیه دریاچه ارومیه کشیده شده است.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، با بیان این که بهره‌برداری از راه‌آهن میاندوآب – مراغه فواید فراوانی را برای منطقه به همراه دارد، تاکید کرد: راه‌آهن به عنوان امن‌ترین زیرساخت بخش حمل و نقل، آثار ویژه‌ای در رشد و توسعه اقتصادی استان به دنبال خواهد داشت.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet