هدر اصلی
1390/04/15 13:29:11
سرویس اقتصادی
قنبری با اعلام خبر سئوال از وزیر کشور:

مشکل بی‌آبی ایلام با برنامه‌های به اصطلاح فرهنگی حل نمی‌شود

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان این که اختصاص تنها ۲.۵ میلیارد تومان به ایلام همه مشکل‌های اساسی بی‌آبی در این استان را برطرف می‌کند، از عدم پرداخت این اعتبار به این بخش و صرف هزینه‌های میلیاردی برای برنامه‌های بی‌بازده و به اصطلاح فرهنگی خبر داد.
مشکل بی‌آبی ایلام با برنامه‌های به اصطلاح فرهنگی حل نمی‌شود عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان این که اختصاص تنها 2.5 میلیارد تومان به ایلام همه مشکل‌های اساسی بی‌آبی در این استان را برطرف می‌کند، از عدم پرداخت این اعتبار به این بخش و صرف هزینه‌های میلیاردی برای برنامه‌های بی‌بازده و به اصطلاح فرهنگی خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/3266.jpg مشکل,بی‌آبی,ایلام,با,برنامه‌های,به,اصطلاح,فرهنگی,حل,نمی‌شود Icana

"داریوش قنبری" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) افزود: متأسفانه مدیران استانی ایلام به جای پرداختن به مسائل و مشکل‌های واقعی و اساسی مردم به انجام امور حاشیه‌ای و غیرضروری سرگرم شده‌اند.

نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: در حالی که دست‌کم 15 تا 20 روستا در استان ایلام به علت کم‌آبی تخلیه شده‌اند و مشکل‌های بسیار نگران‌کننده‌ای در این باره به‌وجود آمده است، مدیران استانداری استان به دنبال برگزاری مراسم‌ها و برنامه‌های حاشیه‌ای و به اصطلاح فرهنگی هستند.

وی ادامه داد: کسی در نیاز و ضرورت برگزاری برنامه‌های فرهنگی مناسب و کارشناسی شده تردیدی ندارد، اما باید حساب این برنامه‌ها را از برنامه‌هایی که تنها نتیجه‌شان مصرف اموال بیت‌المال است، جدا کرد.

قنبری تأکید کرد: تنها با صرف 2.5 میلیارد تومان همه مشکل‌های اساسی کم‌آبی در استان ایلام برطرف می‌شود،‌ با این همه پس از چهار سال از تلاش و تقلای نمایندگان استان، این اعتبار هنوز پرداخت نشده و این در حالی است که برای برخی برنامه‌های بدون بازده و به اصطلاح فرهنگی اعتبارهای میلیاردی صرف می‌شود.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس ‌یادآور شد: جیره‌بندی آب شرب در بسیاری از نقاط  شهری و روستایی استان، فقر،‌ بیکاری، خودکشی و بی‌توجهی مسئولان استانی از مهم‌ترین دغدغه‌های مردم این استان است و عدم پیگیری این موارد از سوی مسئولان استان نمایندگان ایلام را مجبور به طرح سئوالی از وزیر کشور در این باره کرده است که پس از تعطیلات رسمی مجلس این سئوال از وی مطرح خواهد شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet