هدر اصلی
1390/04/22 13:08:25
سرویس اقتصادی
حسین حسنی‌بافرانی

پروژه‌های عمرانی 90 با گذشت 4 ماه از سال، هنوز آغاز به کار نکرده‌اند

نماینده مردم نائین در مجلس با انتقاد از تعلل در اجرای پروژه‌های عمرانی حوزه انتخابیه خود گفت: هم‌اکنون چهار ماه از سال ۹۰ گذشته است، اما اجرای پروژه‌های عمرانی هنوز آغاز نشده است؛ این تعلل موجب می‌شود نتوانیم تا پایان سال کل اعتبارهای مربوط به این پروژه‌ها را جذب و هزینه کنیم.
پروژه‌های عمرانی 90 با گذشت 4 ماه از سال، هنوز آغاز به کار نکرده‌اند نماینده مردم نائین در مجلس با انتقاد از تعلل در اجرای پروژه‌های عمرانی حوزه انتخابیه خود گفت: هم‌اکنون چهار ماه از سال 90 گذشته است، اما اجرای پروژه‌های عمرانی هنوز آغاز نشده است؛ این تعلل موجب می‌شود نتوانیم تا پایان سال کل اعتبارهای مربوط به این پروژه‌ها را جذب و هزینه کنیم. https://cdn.icana.ir/d/019/8440.jpg پروژه‌های,عمرانی,90,با,گذشت,4,ماه,از,سال،,هنوز,آغاز,به,کار,نکرده‌اند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، "حسین حسنی‌بافرانی" در گفت‌وگو با روزنامه نسل فردا اظهار کرد: معمولا در اردیبهشت ماه کمیته‌های برنامه‌ریزی شهرستان‌ها تشکیل شده و اعتبارات عمرانی شهرستان‌ها را بر اساس ضریب‌هایی مشخص می‌کردند و در هر شهرستان بر این اساس تصمیم‌گیری می‌شد، اما امسال به علت تأخیر در ارائه لایحه بودجه، هنوز این اتفاق نیفتاده و عملا هیچ کار عمرانی آغاز نشده و حتی پروژه‌هایی که از سال‌های گذشته شروع شده بود نیز با مشکل روبه‌رو شده است.

نماینده مردم نائین در مجلس شورای اسلامی در باره ارائه آمار مسئولان مبنی بر ایجاد 170هزار شغل در استان اصفهان تصریح کرد: این آمارها بر اساس بیمه‌شدگان در تأمین اجتماعی و نیز افراد شاغل در مسکن مهر است و با این احتساب شاید شهرستان ما هم سهمی داشته باشد.

وی ادامه داد: اما زنان متقاضی شغل در شهرستان ما بسیار زیاد هستند و از آنجایی که شهرستان ما فاصله زیادی با مرکز استان دارد و زیرساخت‌ها نیز در این منطقه تکمیل نشده است، سهم ما در اشتغال در استان اصفهان پایین بوده است.

به گفته حسنی‌بافرانی، البته همواره بی‌عدالتی‌هایی نیز در این مورد وجود داشته است، زیرا توسعه صنعتی همواره در اطراف اصفهان شکل می‌گیرد؛ بنابراین سهم ما در اشتغال چشمگیر نبوده است و مسئولان باید با تکمیل زیرساخت‌ها در این منطقه این مشکل را حل کنند.

وی، یکی دیگر از مشکلات اساسی شهرستان نائین را کمبود آب آشامیدنی خواند و یادآور شد: در این مورد با وجود مشکلی که با چهارمحال و بختیاری داریم، برخی از کشاورزان هم که به‌دلیل خشکسالی سال‌های اخیر زاینده‌رود، از این آب بی‌بهره بودند، مشکلاتی را برای پیمانکاران پروژه آب آشامیدنی ایجاد کرده است.

نماینده مردم نائین در مجلس افزود: اجازه ندادند 10 کیلومتر باقیمانده طرح تکمیل شود، در حالی که خودشان هم باید در آینده از این آب آشامیدنی استفاده کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet