هفته دفاع مقدس
1390/04/15 10:19:28
سرویس سیاسی
در نشست بین المجالس آسیایی اتفاق افتاد

اعتراض هیات پارلمانی ایران به سخنرانی نماینده کویت

هیات پارلمانی ایران به شدت به اظهارات نماینده کویتی در نشست کمیته سیاسی مجمع مجالس آسیایی درباره فعالیت‌های هسته‌ای ایران اعتراض کرد.
اعتراض هیات پارلمانی ایران به سخنرانی نماینده کویت هیات پارلمانی ایران به شدت به اظهارات نماینده کویتی در نشست کمیته سیاسی مجمع مجالس آسیایی درباره فعالیت‌های هسته‌ای ایران اعتراض کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/6814.jpg اعتراض,هیات,پارلمانی,ایران,به,سخنرانی,نماینده,کویت Icana

به گزارش خانه ملت (www.icana.ir) به نقل از خبرگزاری رسمی کویت (کونا)، "علی العمیر" نماینده پارلمان کویت دیروز سه شنبه در اولین روز نشست کمیته سیاسی مجمع پارلمان های آسیایی در سئول خواستار  دست یابی به نتایج عملی و قابل اطمینان در مورد فعالیت های هسته ای ایران برای تضمین ثبات و امنیت منطقه شده بود.
هیات پارلمانی ایران نیز که در این نشست شرکت دارد از اظهارات نماینده کویتی انتقاد و اعلام کرد: کویت در همین نشست اعلام کرد که اسرائیل تولید کننده سلاح هسته ای است. چرا کویت به اسرائیل برای اجازه بازرسی و نظارت بین المللی فشار نمی آورد. ایران تنها برای اهداف صلح آمیز از انرژی هسته ای استفاده می کند.
خبرگزاری کویت به نام این عضو هیات پارلمانی ایران اشاره ای نکرد.
این نماینده کویتی در پاسخ به اظهارات هیات پارلمانی ایران گفت: ما به ایران که همسایه و دوست ماست به چشم دیگری متفاوت از اسرائیل نگاه می کنیم. اسرائیل نه همسایه ماست و نه روابط دیپلماتیکی همچون ایران با این رژیم داریم.
نشست کمیته سیاسی مجمع مجالس آسیایی با شرکت 12 کشور آسیایی در سئول تا فردا پنج شنبه ادامه دارد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet