هدر اصلی
1390/04/18 08:55:40
سرویس سیاسی
پاپری‌مقدم:

خدمت به مردم با ولایتمداری و توجه به منافع نظام محقق می‌شود ‌

عضو هیئت رئیسه کمیسیون شورا‌ها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم حفظ وحدت و یکپارچگی میان مسئولان، یادآور شد: لحن نقد در میزان تاثیرگذاری آن مهم است.
خدمت به مردم با ولایتمداری و توجه به منافع نظام محقق می‌شود ‌ عضو هیئت رئیسه کمیسیون شورا‌ها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم حفظ وحدت و یکپارچگی میان مسئولان، یادآور شد: لحن نقد در میزان تاثیرگذاری آن مهم است. https://cdn.icana.ir/d/019/65.jpg خدمت,به,مردم,با,ولایتمداری,و,توجه,به,منافع,نظام,محقق,می‌شود,‌ Icana

"ایوب پاپری‌مقدم" در گفت‌و‌گو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) با تاکید بر وحدت در جامعه،‌ گفت: امروز دشمن تمام توان نرم افزاری و سخت افزاری خود را به کار گرفته تا نظام جمهوری اسلامی را نزد افکار عمومی جهان بویِژه ملت‌های مسلمان ناکارآمد نشان دهد که خنثی کردن این توطئه نیاز به وحدت کلمه همه ارکان حاکمیت دارد.

نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی بیان نقد و روشنگری دلسوزانه را دارای سلسله مراتب خواند و تصریح کرد: اگر مقامات اجرایی، تقنینی و قضایی کشور در زمان عمل به وظایف با مشکل یا ایرادی بر می‌خورند آن را در جلسات تخصصی و کار‌شناسی طرح کنند نه آنکه با بزرگنمایی در محافل خبری بخواهند اهمیت موضوع را بالا ببرند.

وی لحن نقد را در میزان تاثیرگذاری آن مهم دانست و افزود: شیوه‌های تهاجمی، تخریبی و تحقیری نه تنها مشکلی را حل نمی‌کند بلکه زمینه ساز بحران، ‌ تنش و چالش در کشور می‌شود که بی‌توجهی به این مسئله تشویش اذهان عمومی را در پی خواهد داشت.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون شورا‌ها و امور داخلی مجلس تذکرات مقام معظم رهبری را در جمع فرماندهان سپاه خطاب به همه مسئولان عنوان کرد و ادامه داد: خدمت به مردم با ولایتمداری و توجه به مصالح و منافع کشور و نظام محقق می‌شود، ‌ بنابراین دستگاه‌ها نباید نقادی به یکدیگر را در رسانه‌های عمومی مطرح کنند.

وی با یادآوری فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر لزوم افزایش توانایی، کیفیت و هوشمندی سپاه در همه ابعاد، اظهار کرد: شیوه جنگیدن در عصر حاضر دیگر محدود به اقدامات نظامی نیست، بلکه در قالب‌های دیگری جنگ سایبری، تهاجم فرهنگی و شانتاژ رسانه‌ای بروز و ظهور می‌یابد که باید نیروهای مسلح در این زمینه‌ها نیز به روز شوند.

رهبر معظم انقلاب اسلامی روز دوشنبه -۱۲ تیرماه- در دیدار فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و مسئولین حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه، تأکید کردند: یکی از موارد بسیار مهم و ضروری برای ادامه حرکت تکاملی و رو به جلوی انقلاب اسلامی، پرهیز از دمیدن و مشتعل کردن فضای اختلاف، هیاهو و جنجال در جامعه است و همه دستگاه‌ها و جریانهای سیاسی و فکری باید به حفظ وحدت، پایبندی عملی داشته باشند.

ایشان لازمه ادامه حرکت رو به رشد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با توجه به ویژگی‌ها و شاخص‌های ترسیم شده برای پاسداری را، ارتقای توانایی، کیفیت و هوشمندی سپاه در همه ابعاد دانستند و خاطرنشان کردند: اگر نسل گذشته سپاه در شرایط و انگیزه‌های قوی اوائل انقلاب و دوران دفاع مقدس رشد و تکامل پیدا کرد، نسل جوان و جدید سپاه نیز باید از لحاظ معرفت، آگاهی، بصیرت، فداکاری، انجام درست کار و انجام به هنگام وظیفه، به مراتب بالا‌تر و مستحکمتر باشد زیرا امروز اگرچه جنگ نظامی وجود ندارد ولی جنگی ظریف‌تر و البته خطرناک‌تر در جریان است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet