هدر اصلی
1390/04/17 13:42:23
سرویس سیاسی
قربانی:

اوضاع جامعه بر اثر اختلاف سلائق مسئولان مشوش نشود

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با تاکید بر لزوم حفظ وحدت و یکپارچگی میان مسئولان، یادآور شد: اوضاع جامعه بر اثر اختلاف سلائق مسئولان مشوش نشود.
اوضاع جامعه بر اثر اختلاف سلائق مسئولان مشوش نشود عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با تاکید بر لزوم حفظ وحدت و یکپارچگی میان مسئولان، یادآور شد: اوضاع جامعه بر اثر اختلاف سلائق مسئولان مشوش نشود. https://cdn.icana.ir/d/019/392.jpg اوضاع,جامعه,بر,اثر,اختلاف,سلائق,مسئولان,مشوش,نشود Icana

"موسی قربانی" در گفت‌و‌گو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) درباره صحبت‌های روز دوشنبه مقام معظم رهبری در جمع فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و مسئولان حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه، گفت: حفظ وحدت کلمه در شرایط کنونی داخلی و خارجی از مسائل مهمی است که رهبری در دیدار با مقامات قوه قضائیه، هیئت رئیسه مجلس و فرماندهان سپاه بر آن تاکید ویژه کردند.
نماینده مردم قائنات در مجلس شورای اسلامی وضعیت نقد و نقدپذیری را در کشور نامطلوب خواند و تصریح کرد: گاهی مقامات دستگاه‌ها در بیان حرف‌های خود از چارچوب انصاف و وجدان خارج می‌شوند که این مسئله ناراحتی رهبر معظم انقلاب را در پی دارد، بنابراین باید دقت کرد تا اوضاع جامعه بر اثر اختلاف سلائق مسئولان مشوش نشود.
وی طرح مباحث کار‌شناسی در حوزه عملی و نظری را برای کشور ضروری دانست و افزود: بیان مطالب شفاف ساز و روشنگر، اگر در قالب منطق و استدلال صورت گیرد نه تنها مضموم نیست بلکه به حل مشکلات کشور کمک می‌کند؛ اما وقتی همین حرف‌ها با لحن تند مطرح شوند جزء تقابل و لج بازی نتیجه دیگری ندارند.
عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با تاکید بر رعایت انصاف در نقد عملکرد دستگاه‌های اجرایی، تقنینی و قضایی، اظهار کرد: نصایح مقام معظم رهبری در این زمینه راهگشاست؛ اما متاسفانه برخی مسئولان فقط در شعار به آن پایبندی نشان می‌دهند که باید سازوکاری تعبیه شود تا ادعا‌ها در مقام عمل قابل سنجش باشند.
وی با یادآوری فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر لزوم افزایش توانایی، کیفیت و هوشمندی سپاه در همه ابعاد، ادامه داد: ارتش وظیفه دفاع نظامی از کشور را بر عهده دارد اما نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی حکایت از آن می‌کند که فرماندهان این نیرو باید در برابر همه هجمه‌های نرم افزاری و سخت افزاری دشمن خود را به جدید‌ترین امکانات روز تجهیز کنند.
رهبر معظم انقلاب اسلامی روز دوشنبه -۱۲ تیرماه- در دیدار فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و مسئولین حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه، تأکید کردند: یکی از موارد بسیار مهم و ضروری برای ادامه حرکت تکاملی و رو به جلوی انقلاب اسلامی، پرهیز از دمیدن و مشتعل کردن فضای اختلاف، هیاهو و جنجال در جامعه است و همه دستگاه‌ها و جریانهای سیاسی و فکری باید به حفظ وحدت، پایبندی عملی داشته باشند.
ایشان لازمه ادامه حرکت رو به رشد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با توجه به ویژگی‌ها و شاخص‌های ترسیم شده برای پاسداری را، ارتقای توانایی، کیفیت و هوشمندی سپاه در همه ابعاد دانستند و خاطرنشان کردند: اگر نسل گذشته سپاه در شرایط و انگیزه‌های قوی اوائل انقلاب و دوران دفاع مقدس رشد و تکامل پیدا کرد، نسل جوان و جدید سپاه نیز باید از لحاظ معرفت، آگاهی، بصیرت، فداکاری، انجام درست کار و انجام به هنگام وظیفه، به مراتب بالا‌تر و مستحکمتر باشد زیرا امروز اگرچه جنگ نظامی وجود ندارد ولی جنگی ظریف‌تر و البته خطرناک‌تر در جریان است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet