هدر موبایل
1390/04/15 12:50:19
سرویس فرهنگی
رییس فراکسیون حج و زیارت:

نیازی به تحقیق و تفحص از سازمان حج و زیارت نیست

رییس فراکسیون حج و زیارت با بیان اینکه تحقیق و تفحص از سازمان حج و زیارت در دستور کار کمیسیون فرهنگی قرار ندارد، طرح آن را در این مقطع به دلایل زمانی و با اشاره به حوادث منطقه‌ای مناسب ندانست و خاطر نشان ساخت: ابهامات ذهن نمایندگان در خصوص این سازمان با سوال از رییس سازمان قابل رفع است.
نیازی به تحقیق و تفحص از سازمان حج و زیارت نیست رییس فراکسیون حج و زیارت با بیان اینکه تحقیق و تفحص از سازمان حج و زیارت در دستور کار کمیسیون فرهنگی قرار ندارد، طرح آن را در این مقطع به دلایل زمانی و با اشاره به حوادث منطقه‌ای مناسب ندانست و خاطر نشان ساخت: ابهامات ذهن نمایندگان در خصوص این سازمان با سوال از رییس سازمان قابل رفع است. https://cdn.icana.ir/d/019/258.jpg نیازی,به,تحقیق,و,تفحص,از,سازمان,حج,و,زیارت,نیست Icana

"حسن ملک محمدی" در گفت‌وگو با خانه ملت (www.icana.ir) درباره تحقیق و تفحص از سازمان حج و زیارت، گفت: قرار نبوده تحقیق و تفحص از سازمان حج و زیارت انجام شود و به نظر من در حد پیشنهاد از طرف نماینده‌ها باقی مانده و زمزمه شفاهی آن وجود داشته است؛ ضمن آنکه ما در کمیسیون فرهنگی چنین موضوعی را در دستور کار نداریم.

نماینده مردم دامغان در مجلس با اشاره به اینکه چنین موضوعی در فراکسیون حج و زیارت نیز طرح نشده است، افزود: من به عنوان رییس فراکسیون حج و زیارت تحقیق و تفحص را در این مقطع زمان و به این دلیل که باید بلافاصله بعد از ماه رمضان برای ایام حج تمتع مهیا شویم، از نظر زمانی مصلحت نمی‌دانم.

 

فعلا تحقیق و تفحص از سازمان حج و زیارت منتفی است

وی با بیان اینکه فعلا تحقیق و تفحص از سازمان حج و زیارت منتفی است، درباره ضرورت این اقدام توضیح داد: به نظر من اگر نمایندگان با رییس سازمان حج و زیارت جلسه حضوری بگذارند، بخش بسیاری از مطالبات آنها مرتفع خواهد شد و نظر آنها در خصوص ابهامات تامین می‌شود؛ مضافا بر اینکه در ذهن نمایندگان سوال‌های زیادی وجود دارد که با توضیحاتی که آقای لیالی در آن جلسه خواهند داد، شفاف می‌شود و نیاز به تحقیق و تفحص از این سازمان نیست.

ملک‌محمدی تصریح کرد: من نیازی به تحقیق و تفحص از سازمان حج و زیارت نمی‌بینم و در این ایام که به موسم حج نزدیک می‌شویم، تحقیق و تفحص از سازمان حج و زیارت، از نظر زمانی و به دلایل سیاسی و حوادث جهانی در این مقطع مناسب نیست و قطعا با تشکیل جلسه‌ای میان درخواست‌کنندگان تحقیق و تفحص با رییس سازمان حج و زیارت، اکثر سوالات آنها پاسخ داده خواهد شد.

عضو فراکسیون روحانیون مجلس،‌اظهار کرد: تحقیق و تفحص حق نمایندگان است؛ اما باید در وقت خودش انجام شود و در برخی مواقع غیر ضرروی است؛ زیرا زمانی‌که ابهامات مربوط به این سازمان با سوال از رییس قابل رفع است، نیازی به تحقیق و تفحص نیست که وقت نمایندگان و مسئولان اجرایی گرفته شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet