هدر موبایل
1390/04/15 12:42:36
سرویس اقتصادی
رضایی از عملکرد مسئولان حوزه سدسازی تقدیر کرد؛

جلوگیری از هدر رفتن آب‌ با توسعه سدها

عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان این که اقدام مسئولان صنعت سدسازی در راستای توسعه و بومی‌سازی این صنعت بی‌نظیر بوده است، گفت: : یکی از مهم‌ترین منافع ساخت سد در ایران جلوگیری از هدر رفتن منابع گسترده آبی است.
جلوگیری از هدر رفتن آب‌ با توسعه سدها عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان این که اقدام مسئولان صنعت سدسازی در راستای توسعه و بومی‌سازی این صنعت بی‌نظیر بوده است، گفت: : یکی از مهم‌ترین منافع ساخت سد در ایران جلوگیری از هدر رفتن منابع گسترده آبی است. https://cdn.icana.ir/d/019/3372.jpg جلوگیری,از,هدر,رفتن,آب‌,با,توسعه,سدها Icana

"محمدعلی رضایی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) با بیان این که صنعت سدسازی در کشور در سال‌های اخیر پیشرفت چشمگیری داشته است، ‌تصریح کرد: اقدام مسئولان اجرایی این صنعت در راستای بومی‌سازی و توسعه آن بی‌نظیر بوده است.

نماینده مردم تربت‌حیدریه در مجلس شورای اسلامی با یادآوری این که سد کارون 4 صبح امروز به بهره‌برداری رسید، افزود: متخصصان ایرانی بدون کمک گرفتن از شرکت‌های خارجی این سد را ساخته‌اند و دانش خود را به تمام کشورهای دنیا ثابت کردند.

وی ادامه داد: متخصصان صنعت سدسازی در کشور هم‌اکنون توانایی ساخت و توسعه سدهای مختلف در تمام کشورهای دنیا را دارند.

 

سدسازی، رفاه و آبادانی را برای مردم فراهم می‌کند

رضایی با بیان این که برای استفاده از سدهای موجود در کشور باید مطالعه مناسبی انجام شود، اظهار کرد: با ساخت و بهره‌برداری از یک سد در یک منطقه، ما شاهد رفاه و آبادانی در آن منطقه هستیم.

عضو کمیسیون عمران مجلس تصریح کرد: یکی از مهم‌ترین منافع ساخت سد در ایران جلوگیری از هدر رفتن منابع گسترده آبی است.   

سد کارون ۴ به عنوان بزرگترین و بلندترین سد بتنی کشور صبح امروز با حضور رئیس جمهوری افتتاح شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet