هدر موبایل
1390/04/15 12:36:49
سرویس بین الملل
کرمی‌راد با واهی و سیاسی توصیف کردن حکم دادگاه بحرینی:

بحرین اسناد اتهام جاسوسی به 2 تبعه ایرانی را به مجلس ارائه دهد

عضو کمیته حقوق بشر مجلس شورای اسلامی صدور حکم ۱۰ سال زندانی برای دو ایرانی را توسط دولت بحرین سیاسی دانست و گفت: کمیته حقوق بشر مجلس خواهان ارائه اسناد اتهامات جاسوسی به دو ایرانی است، چرا که این اتهامات واهی است و اتهام بدون سند را هم هر کشوری می‌تواند به شهروندان خارجی بزند.
بحرین اسناد اتهام جاسوسی به 2 تبعه ایرانی را به مجلس ارائه دهد عضو کمیته حقوق بشر مجلس شورای اسلامی صدور حکم 10 سال زندانی برای دو ایرانی را توسط دولت بحرین سیاسی دانست و گفت: کمیته حقوق بشر مجلس خواهان ارائه اسناد اتهامات جاسوسی به دو ایرانی است، چرا که این اتهامات واهی است و اتهام بدون سند را هم هر کشوری می‌تواند به شهروندان خارجی بزند. https://cdn.icana.ir/d/019/241.jpg بحرین,اسناد,اتهام,جاسوسی,به,2,تبعه,ایرانی,را,به,مجلس,ارائه,دهد Icana

"محمد کرمی‌راد" درگفت وگو با خبرنگار خانه ملت(www.ican.ir)، صدور حکم 10 سال زندانی برای دو ایرانی را توسط دولت بحرین سیاسی دانست و گفت: حکومت بحرین باید پاسخگوی ملت خود باشد وبه جای متهم کردن ملت بزرگی چون ایران دست از سرکوب شهروندان خود بردارد.

نماینده مردم کرمانشاه درمجلس شورای اسلامی ادامه داد:  بحرین برای فرار از اوضاع داخلی خود و بر اساس همان سیاست ایران هراسی که آمریکا در منطقه علیه ایران به وجود آورد، در حال ایجاد تنش در روابط دو کشور است.

عضو کمیته حقوق بشر مجلس  با تاکید بر آنکه  دولت بحرین به تبعیت از آمریکا اقدام به مخدوش کردن چهره‌های ایرانی در کشورهای منطقه دارد، تصریح کرد: آمریکا برای زدن اتهامات واهی به کشورهای منطقه فشار می آورد، در حالی که اتهامات نتیجه‌ای جز فرافکنی ندارد، آنها می خواهند ملت بزرگواری چون ایران را به دخالت در امور داخلی بحرین متهم  کنند که  این واهی است.

کرمی‌راد با بیان آنکه بحرین اگر سندی برای اتهام به دو ایرانی دارد باید رو کند، گفت: کمیته حقوق بشر مجلس خواهان ارائه اسناد اتهامات جاسوسی به دو ایرانی است،  چرا که این اتهامات واهی است و اتهام بدون سند را هم هر کشوری می تواند  به شهروندان خارجی بزند.

 دادگاهی در بحرین سه تن را که دو نفر آن ایرانی هستند را به اتهام واهی ارائه اطلاعات محرمانه به تهران،  به 10 سال زندان محکوم کرد.

رسانه های بحرینی مدعی‌اند دو شهروند ایرانی محکوم شده در این دادگاه، مقیم کویت بودند و شهروند بحرینی را برای دریافت اطلاعات، به خدمت گرفته تا به اطلاعاتی از برخی تاسیسات نظامی و اقتصادی بحرین دست یابند. در همین ارتباط، شهروند بحرینی در مقابل دریافت 20 هزار دینار کویت، اقدام به عکس‌برداری از برخی تاسیسات نظامی، اقتصادی ، منازل کارکنان مستقر در پایگاه نظامی آمریکا کرده بود.

این ادعاها در حالی صورت می‌گیرد که بحرین از حدود سه ماه پیش تاکنون با موجی از اعتراضات دموکراسی‌خواهانه مواجه شده که با سرکوب شدید نیروهای امنیتی این کشور روبه رو است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet