هدر اصلی
1390/04/15 13:05:52
سرویس سیاسی
محمدتقی رهبر با اشاره به نقش سپاه در در دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی:

سپاه تاکنون از هیچ فداکاری برای حفظ نظام کوتاهی نکرده است

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی با اشاره به مجاهدت‌های پاسداران در عرصه‌های علمی، عمرانی، نظامی و خدمت رسانی، ‌ یادآور شد: سپاه نیرویی قوی و شکست‌ناپذیر است.
سپاه تاکنون از هیچ فداکاری برای حفظ نظام کوتاهی نکرده است عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی با اشاره به مجاهدت‌های پاسداران در عرصه‌های علمی، عمرانی، نظامی و خدمت رسانی، ‌ یادآور شد: سپاه نیرویی قوی و شکست‌ناپذیر است. https://cdn.icana.ir/d/019/8353.jpg سپاه,تاکنون,از,هیچ,فداکاری,برای,حفظ,نظام,کوتاهی,نکرده,است Icana

"محمد تقی رهبر" در گفت‌و‌گو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) درباره روز پاسدار و نقش سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی، گفت: "اگر سپاه نبود کشور هم نبود"، جمله معروف حضرت امام خمینی (ره) درباره سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است که توجه و تامل در آن، جایگاه و منزلت این نیرو را در حفظ و حراست از مرز و بوم کشور نشان می‌دهد.

نماینده اصفهان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به توانمندی‌های علمی و نظامی سپاه، تصریح کرد: این نیرو در ایام جنگ تحمیلی با تشکیل بسیج ۲۰ میلیونی همراه با ارتش جمهوری اسلامی مقابل دشمن ایستاد و متجاوزان را از آب و خاک مملکت بیرون کرد.

 

امروز دشمن از قدرت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی وحشت دارد

عضو فراکسیون اصولگرایان با بیان اینکه امروز دشمن از قدرت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی وحشت دارد، افزود: این نیرو در همه دوران آمادگی نقش آفرینی در همه عرصه‌های دفاعی و سازندگی را داشته و از هیچ فداکاری برای حفظ نظام و انقلاب کوتاهی نکرده است.

رئیس فراکسیون روحانیون مجلس سپاه را نیرویی قوی و شکست‌ناپذیر خواند و اظهار کرد: مجاهدت‌های بی‌نقص پاسداران در زمینه‌های علمی، عمرانی، نظامی و خدمت‌رسانی بر هیچ کس پوشیده نیست و به خاطر همین اقتدار است که دشمن حتی فکر ماجراجویی را در سر نمی‌پروراند.

وی جنگ اطلاعاتی، فرهنگی، ‌ رسانه‌ای و نرم افزاری را مهمتر و خطیر‌تر از جنگ نظامی دانست و با یادآوری فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر لزوم افزایش توانایی، کیفیت و هوشمندی سپاه در همه ابعاد، ادامه داد: ‌ امروز سپاه باید برای دفاع از کشور، آماده مقابله با انواع توطئه‌های دشمن باشد.

تولد امام حسین (ع) - سوم شعبان- روز پاسدار نام دارد.

در این راستا رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و مسئولین حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه، لازمه ادامه حرکت رو به رشد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با توجه به ویژگی‌ها و شاخص‌های ترسیم شده برای پاسداری را، ارتقای توانایی، کیفیت و هوشمندی سپاه در همه ابعاد دانستند و خاطرنشان کردند: اگر نسل گذشته سپاه در شرایط و انگیزه‌های قوی اوائل انقلاب و دوران دفاع مقدس رشد و تکامل پیدا کرد، نسل جوان و جدید سپاه نیز باید از لحاظ معرفت، آگاهی، بصیرت، فداکاری، انجام درست کار و انجام به هنگام وظیفه، به مراتب بالا‌تر و مستحکمتر باشد زیرا امروز اگرچه جنگ نظامی وجود ندارد ولی جنگی ظریف‌تر و البته خطرناک‌تر در جریان است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet